Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 18/01/2019

Co po brexicie? Spotkanie dla przedsiębiorców w MPiT

24 stycznia 2019 roku o godz. 10.00 w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii na Placu Trzech Krzyży 3/5 (sala 115) odbędzie się spotkanie dla przedsiębiorców dotyczące współpracy handlowej  z Wielką Brytanią po brexicie.

Celem spotkania jest przedstawienie przedsiębiorcom oraz przedstawicielom ich izb, związków oraz stowarzyszeń bieżącej informacji dotyczącej brexitu, jak również kluczowych informacji bezpośrednio dotyczących wpływu brexit na prowadzona działalność gospodarczą w zakresie wybranych aspektów przez ekspertów Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, a także Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Cyfryzacji oraz  Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Tematami spotkania będą m.in. delegowanie pracowników, kwalifikacje zawodowe, dane osobowe, roaming oraz obrót towarami na rynku po brexicie.

Potwierdzenie udziału w spotkaniu do 22 stycznia 2019 r. na adres brexit@mpit.gov.pl (o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń).

ZAPROSZENIE

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018