Co po brexicie? Spotkanie dla przedsiębiorców w MPiT

24 stycznia 2019 roku o godz. 10.00 w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii na Placu Trzech Krzyży 3/5 (sala 115) odbędzie się spotkanie dla przedsiębiorców dotyczące współpracy handlowej  z Wielką Brytanią po brexicie.

Celem spotkania jest przedstawienie przedsiębiorcom oraz przedstawicielom ich izb, związków oraz stowarzyszeń bieżącej informacji dotyczącej brexitu, jak również kluczowych informacji bezpośrednio dotyczących wpływu brexit na prowadzona działalność gospodarczą w zakresie wybranych aspektów przez ekspertów Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, a także Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Cyfryzacji oraz  Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Tematami spotkania będą m.in. delegowanie pracowników, kwalifikacje zawodowe, dane osobowe, roaming oraz obrót towarami na rynku po brexicie.

Potwierdzenie udziału w spotkaniu do 22 stycznia 2019 r. na adres brexit@mpit.gov.pl (o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń).

ZAPROSZENIE