Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL 12-14 września 2019 r.

W dniach 12-14 września 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO w Krakowie przy ul. Galicyjskiej 9 po raz siódmy odbędą się Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL. To przestrzeń do prezentacji najnowszej oferty i rozwiązań technologicznych, biznesowa atmosfera i szansa na wzmocnienie pozycji rynkowej.

Wydarzenie skierowane jest do producentów i dystrybutorów urządzeń, maszyn i produktów wykorzystywanych w branży piekarsko-cukierniczej, a także do piekarzy i cukierników, którzy mogą zapoznać się z ofertą urządzeń do swojego zakładu.

W programie:

  • 3 dni spotkań biznesowych i profesjonalnych pokazów, gdzie specjaliści dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami;
  • okazja do przetestowania najnowszych maszyn i urządzeń oraz degustacji gotowych wyrobów;
  • możliwość zobaczenia „na żywo” całych linii technologicznych, jak również spróbowania wytwarzanych na miejscu produktów;
  • profesjonalni zwiedzający poszukujący konkretnych rozwiązań dla swoich zakładów produkcyjnych.

W poprzednich latach przedstawiciele zakładów piekarskich, zakładów cukierniczych i zakładów piekarsko-cukierniczych stanowili wśród zwiedzających ponad 80%, a dystrybutorzy i producenci maszyn dla przemysłu piekarniczego i cukierniczego oraz dystrybutorzy i producenci dodatków piekarniczych i cukierniczych prawie 10%.

Więcej informacji: https://bit.ly/2tR2VR9