Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 01/04/2022

Wsparcie finansowe dla firm – konferencja PARP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Kielecki Park Technologiczny zapraszają na konferencję, na temat dofinansowania dla firm do kosztów przygotowania projektów, finansowania kosztów wprowadzenia na nowe rynki zagraniczne produktów lub usług firm działających na obszarze województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego, która odbędzie się 5 kwietnia 2022 r. w Kielcach.

Głównymi tematami spotkania będą najbliższe nabory w ramach działań realizowanych przez PARP oraz nowa unijna perspektywa finansowa, czyli na jakie wsparcie będą mogli liczyć przedsiębiorcy w najbliższym rozdaniu finansowym.

Podczas spotkania eksperci PARP podzielą się wiedzą, doświadczeniem oraz informacjami dot. ubiegania się o dofinansowanie w ramach działania (1.2 Internacjonalizacja MŚP oraz  zaprezentują obszary wsparcia w ramach działania 2.3.6 POIR Granty na Eurogranty.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Konferencja będzie transmitowana na żywo. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy pod adresem: www.parp.gov.pl/component/parpevents/?view=details&id=2569

 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018