Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 14/01/2021

Webinarium „Współpraca z Wielką Brytanią po Brexit”

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców z sektora MŚP na bezpłatne webinarium pt. „Współpraca z Wielką Brytanią po Brexit", które odbędzie się 21 stycznia w godzinach 11:30 – 13:00.

Podczas webinarium zostaną poruszone następujące kwestie:

  • Kluczowe zmiany w wymianie towarowej z Wielką Brytanią dot. ceł oraz barier pozataryfowych – norm i standardów, certyfikacji i oznaczenia, reguł pochodzenia.
  • Główne postanowienia i zmiany w świadczeniu usług w Wielkiej Brytanii po okresie przejściowym, w tym ograniczenia, akceptowanie certyfikatów oraz zasady delegowania pracowników.
  • Podatki.

Więcej na stronie->>https://www.een.org.pl/component/content/article/67040:webinarium-wspolpraca-z-wielka-brytania-po-brexit-21">https://www.een.org.pl/component/content/article/67040:webinarium-wspolpraca-z-wielka-brytania-po-brexit-21

 

 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018