Webinarium: „Europejski Fundusz Odbudowy i Rozwoju – praktyczne wskazówki dla MŚP”

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ośrodek Enterprise Europe Network zapraszają przedsiębiorców z sektora MŚP na bezpłatne webinarium: „Europejski Fundusz Odnowy i Rozwoju – praktyczne wskazówki dla MŚP”.

W programie webinarium:

  • Europejski Fundusz Odbudowy i Rozwoju, czyli nowy plan dla Europy: założenia, cele i zasady.
  • MŚP w nowych Europejskich Funduszach Inwestycyjnych: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, Fundusz Spójności i Europejski Fundusz Społeczny Plus.
  • Umowa partnerstwa 2021-2027: jaki kształt dla systemu wdrażania funduszy europejskich z punktu widzenia MŚP.
  • Keypoints w nowej perspektywie finansowej: praktyczny wymiar przygotowania projektu.

Wydarzenie poprowadzą dr Aleksandra Borowicz oraz dr Anna Masłoń-Oracz.  Aleksandra Borowicz specjalizuje się w szkoleniach w zakresie planowania i realizacji projektów  finansowanych ze środków publicznych. Jest adiunktem w Katedrze Polityki Transportowej i Integracji Gospodarczej Uniwersytetu Gdańskiego. Od 2019 roku ekspert sieci TeamEurope przy Komisji Europejskiej.

Anna Masłoń-Oracz jest pełnomocnikiem Rektora Szkoły Głównej Handlowej ds. Afryki. Autorka wykładów i szkoleń z zarządzania strategicznego oraz projektów Unii Europejskiej, które prowadzi na trzech kontynentach (Europa, Afryka, Azja). Specjalizuje się w tematyce polityki gospodarczej, projektów Unii Europejskiej i ekonomii rozwoju państw.

Webinarium odbędzie się online w dniu 4 marca br. w godzinach 11:30-13:00

Webinarium jest otwarte i nie wymaga rejestracji. Transmisja spotkania odbędzie się na platformie YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=tfDuHxWOtZA

Źródło: PARP