Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 18/11/2022

VI Kongres Next Generation - podsumowanie

W dniach od 20 do 21 października br. miał miejsce VI Kongres Next Generation zorganizowany przez Instytut Biznesu Rodzinnego. Tematyka kongresu była odważna „Sukcesja - suma wszystkich strachów”.  

Do Poznania zjechało się liczne grono młodych przedsiębiorców z firm rodzinnych. Tegoroczna edycja była wyjątkowa, gdyż z wygodnych sal organizatorzy postanowili przenieść się do fortu VI w Poznaniu. W miejscu z niezwykłą historią, dziedzictwem i wnętrzami prowadzone były rozmowy o wszystkich aspektach sukcesji. W tym roku postawiono także na praktykę, dlatego liczba warsztatów znacznie przewyższała liczbę prelekcji. Zwieńczeniem wieczoru był panel dyskusyjny w nietypowej formie, przy ognisku gdzie w blasku ognia rodzinne opowieści, historie wzlotów i upadków ogrzewały serca uczestników.


Więcej informacji o VI Kongresie Next Generation znajdą Państwo poniżej na stronie internetowej organizatora - Instytutu Biznesu Rodzinnego:

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018