Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 24/09/2018

Konferencja Spielwarenmesse Dialogue

Targi Spielwarenmesse w Norymberdze to największy showroom dla branży zabawkarskiej. Dla wszystkich tych, którzy chcieliby poznać plan targów, 18 października odbędzie się w Warszawie konferencja Spielwarenmesse Dialogue.

Najbliższa edycja targów Spielwarenmesse odbędzie się w dniach 30 stycznia – 3 lutego 2019 r. Będzie to jubileusz 70-lecia imprezy. W planach jest prezentacja ponad 2 900 wystawców z 68 krajów. Jak zawsze pojawią się nie tylko znane marki, ale także niezależne firmy i początkujący przedsiębiorcy branży zabawkarskiej. Będzie to dobra okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami i nawiązania kontaktów.

Konferencja Spielwarenmesse Dialogue, wprowadzająca w atmosferę targów, odbędzie się w czwartek 18 października br. w hotelu Sheraton w Warszawie przy ulicy B. Prusa 2 (sala Paryż). Początek konferencji o godzinie 11.30. Po zakończeniu prezentacji organizatorzy zapraszają na lunch w restauracji hotelowej, gdzie będzie miała miejsce druga część spotkania.

Zaproszenie: Zaproszenie_Konferencja_Spielwarenmesse_Dialogue_2018

Zdjęcie: Google

 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018