Seminarium Biznes i edukacja w gospodarce cyfrowej – transformacja, innowacyjność, współpraca

Instytut Przedsiębiorstwa w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie zaprasza na seminarium otwarte nt. „Biznes i edukacja w gospodarce cyfrowej – transformacja, innowacyjność, współpraca”.

W programie:

– o wyzwaniach dla edukacji i biznesu,
– o kierunkach zmian w procesie kształcenia,
– o współpracy uczelni z przedsiębiorstwami i innowacjach otwartych,
– o rozwiązaniach z zakresu TIK dla szkół wyższych.

Prelegenci:

Grzegorz Pytkowski – Prezes międzynarodowej firmy Accelerated Learning International Poland, pełnomocnik i doradca zarządu Asseco ds. edukacji. Twórca i wieloletni szef firmy GP Bis, którą wydawnictwo WBJ Book of Lists sklasyfikowało w roku 2005 na pierwszej pozycji w rankingu firm Facility Management w Polsce, a także były Prezes Zarządu Pirelli RE Polska oraz ColdwellBanker Polska. Doświadczony w budowaniu biznesów, rozwoju organizacji i zarządzaniu. Animator licznych projektów z zakresu nowoczesnej edukacji w Polsce i na świecie. Zaangażowany w wiele projektów unijnych w zakresie edukacji, rozwoju zawodowego i osobistego.

Katarzyna Skowrońska – Absolwentka Politechniki Łódzkiej oraz Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej. O 7 lat współpracuje z Uczelniami Wyższymi, od 19 lat związania z branżą IT. Jako Dyrektor Sprzedaży do Kluczowych Klientów w Asseco Data Systems odpowiada za relacje z Uczelniami Wyższymi oraz budowanie strategii współpracy i komunikacji firmy z sektorem szkolnictwa wyższego. Realizuje projekty sprzedaży nowoczesnych systemów zarządzania procesem edukacyjnym (platformy e-learningowe, serwis Biura Karier, e-baza wiedzy, nDziekanat,). Współpracując z wszystkimi obszarami biznesowymi firmy Asseco DS przyczynia się do rozwoju innowacyjnych rozwiązań dla edukacji, dostosowując współczesne rozwiązania informatyczne do specyficznych potrzeb tego sektora. Pracując wcześniej w polskim oddziale Microsoft rozwijała sprzedaż najnowszych rozwiązań do 150 Uczelni, przyczyniając się tym samym do największego w historii wzrostu wykorzystania technologii Microsoft Office 365.

Termin i miejsce spotkania:

9 kwietnia 2019 (wtorek)
godz. 11.00 – 13.30, rejestracja od 10.30
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Aula I w budynku C
Al. Niepodległości 128

Zgłoszenie uczestnictwa do 2 kwietnia 2019 poprzez formularz na stronie: https://bit.ly/2FjUp3B

Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://bit.ly/2U0Szg4