Ruszyły zapisy na Kongres Firm Rodzinnych 2021 „Gotowi na Jutro”

Ruszyły zapisy na IV edycję Kongesu Firm Rodzinnych, który odbędzie się już we wrześniu w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

Kongres Firm Rodzinnych to dwudniowe spotkanie przedsiębiorców rodzinnych z przedstawicielami środowiska biznesowego, samorządowego i akademickiego. Jest to jedno z największych w Polsce i jedyne na Dolnym Śląsku wydarzenie adresowana do osób prowadzących firmy rodzinne, przyszłych sukcesorów oraz pracowników tych firm.

Tematem przewodnim IV edycji Kongresu Firm Rodzinnych jest hasło „Gotowi na jutro”.  Kongres odbędzie się w dniach 2-3 września 2021 r. w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

IV Kongres Firm Rodzinnych poświęcimy tej twórczej perspektywie, najlepiej przystającej do specyfiki biznesów rodzinnych. Nie odejdziemy od podsumowań i wskazania prostych rozwiązań naprawczych, ale naszą uwagę skupimy na wyciąganiu lekcji z obecnej sytuacji. Wskażemy na przykłady reorientacji biznesowej, na nowe koncepcje zarządzania, na modele współpracy i współdziałania, na oczekiwania i nowe potrzeby rynku – klientów i pracowników. Serdecznie Państwa zapraszam na to wyjątkowe wydarzenie – zapowiada dr hab. Krzysztof Safin, prof. WSB, inicjator Kongresu Firm Rodzinnych.

Udział w Kongresie jest bezpłatny, jednak nie warto zwlekać z zapisem, ponieważ liczba miejsc dla uczestników jest ograniczona. Zapisy prowadzone są przez stronę kongresową: formularz rejestracyjny TUTAJ

Zaproszenie na wydarzenie POBIERZ

Wszystkich zainteresowanych zaraszamy również na stronę www wydarzenia: link https://kfr.com.pl/