Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 13/08/2019

Ogólnopolski Konkurs Złotników „Złoto i Srebro w Rzemiośle 2019"

Ogólnopolska Komisja Złotniczo-Jubilerska Związku Rzemiosła Polskiego zaprasza złotników i jubilerów do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Złoto i Srebro w Rzemiośle® Finał Konkursu odbędzie się w ramach programu Polskich Targów Złotniczo - Jubilerskich w dniach 3 - 5 października 2019 r. w Warszawie w hali EXPO XXI ul. Prądzyńskiego 12/14.

Konkurs powstał z myślą o złotnikach i jubilerach,  którzy cenią jakość, profesjonalizm i fachowość w sztuce złotniczej. Główną ideą jest promocja umiejętności osób, które od wielu lat wykonują ten zawód oraz młodych ludzi uczących się zawodu złotnik-jubiler lub rozpoczynających pracę zawodową w tej profesji. Tematy dla tegorocznych prac konkursowych:

  • Juniorzy – PRACA MŁODEGO ZŁOTNIKA
  • Seniorzy – SZTUKA MISTRZOWSKA - prace seniorów mogą być zgłaszane do dwóch grup: wykonane wyłącznie techniką ręczną i wykonane z zastosowaniem technik komputerowych.

Prace konkursowe należy zgłosić w terminie do 10 września 2019 r., a oceni je komisja konkursowa powołana z grona wybitnych fachowców złotników i jubilerów z udziałem przedstawiciela Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz przedstawiciela targów.

Więcej informacji i regulamin: https://bit.ly/2YI6QxU

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018