Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 12/03/2020

Nowy termin Targów LOOK i beautyVISION

Zarząd Grupy Międzynarodowych Targów Poznańskich S. A. podjął decyzję o przełożeniu Targów LOOK i beautyVISION, a tym samym Otwartych Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego. Finał konkursu miał się odbyć 5 kwietnia br.

W oficjalnym komunikacie można przeczytać, że ze względu na bezpieczeństwo wystawców, zwiedzających i pracowników, które jest priorytetem, termin wydarzenia został zmieniony. Z uwagi na sytuację związaną z zachorowaniami na koronawirusa w Polsce i na świecie, w ślad za wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz w oparciu o zalecane przez instytucje państwowe procedury Zarząd MPT podjął decyzję o przełożeniu targów na termin 27-28 czerwca br.

Decyzję tą podjęliśmy w toku konsultacji z naszymi wystawcami i partnerami, w pełni rozumiejąc obecną sytuację biznesową i dodatkowo mając na względzie zmodyfikowany kalendarz europejskich wydarzeń branżowych. Nie była to decyzja łatwa, gdyż od wielu miesięcy wspólnie z partnerami, cały nasz zespół ciężko pracował na sukces tego wydarzenia. Jesteśmy jednak przekonani, że dodatkowy czas dzielący nas od wydarzenia wykorzystamy do zorganizowania jeszcze atrakcyjniejszej oraz wartościowej artystycznie i biznesowo imprezy - piszą organizatorzy.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018