Nowy termin Targów LOOK i beautyVISION

Zarząd Grupy Międzynarodowych Targów Poznańskich S. A. podjął decyzję o przełożeniu Targów LOOK i beautyVISION, a tym samym Otwartych Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego. Finał konkursu miał się odbyć 5 kwietnia br.

W oficjalnym komunikacie można przeczytać, że ze względu na bezpieczeństwo wystawców, zwiedzających i pracowników, które jest priorytetem, termin wydarzenia został zmieniony. Z uwagi na sytuację związaną z zachorowaniami na koronawirusa w Polsce i na świecie, w ślad za wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz w oparciu o zalecane przez instytucje państwowe procedury Zarząd MPT podjął decyzję o przełożeniu targów na termin 27-28 czerwca br.

Decyzję tą podjęliśmy w toku konsultacji z naszymi wystawcami i partnerami, w pełni rozumiejąc obecną sytuację biznesową i dodatkowo mając na względzie zmodyfikowany kalendarz europejskich wydarzeń branżowych. Nie była to decyzja łatwa, gdyż od wielu miesięcy wspólnie z partnerami, cały nasz zespół ciężko pracował na sukces tego wydarzenia. Jesteśmy jednak przekonani, że dodatkowy czas dzielący nas od wydarzenia wykorzystamy do zorganizowania jeszcze atrakcyjniejszej oraz wartościowej artystycznie i biznesowo imprezy – piszą organizatorzy.