Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 02/06/2020

Komunikat o nowych zakładkach na portalu MSZ - Projekty i przetargi międzynarodowe

Departament Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych poinformował, że resort rozpoczął projekt rozbudowy portalu w obszarze "Dyplomacja" dla biznesu. Nowa zakładka dedykowana jest Projektom i przetargom międzynarodowym. Znajdują się w niej informacje o szerokiej ofercie projektowej organizacji międzynarodowych i międzynarodowych instytucji finansowych, istotne wskazówki dot. procedur przetargowych, linki do publikacji na ten temat, a także dane pomocne w nawiązywaniu kontaktu z instytucjami ogłaszającymi projekty i/lub przetargi. Z szerokiego spektrum organizacji międzynarodowych zaprezentowano instytucje wybrane, takie, które wydają się posiadać największy potencjał  w świetle ewentualnych możliwości polskich firm.

Dodatkowo w obrębie podstrony „Dyplomacja dla biznesu” uruchomiono zakładkę tematyczną ANTY-COVID19 - Przetargi i inne inicjatywy międzynarodowe , w której publikowane są, z myślą o polskich firmach, informacje o projektach, przetargach i innych przedsięwzięciach podejmowanych przez instytucje i organizacje międzynarodowe oraz inne państwa, w związku z przeciwdziałaniem pandemii COVID-19 i jej skutkom (na anglojęzycznej stronie portalu MSZ funkcjonuje zakładka Anti-COVID Offer by Polish Business, w ramach której prezentowane są produkty i rozwiązania polskich firm przydatne w walce z COVID-19).

Źródło: Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018