Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 26/07/2022

Innowacje pracownicze jako narzędzie rozwoju organizacji

 

Związek Rzemiosła Polskiego informuje, że odbędzie się spotkanie z cyklu Connect & Scale Up - Innowacje pracownicze jako narzędzie rozwoju organizacji organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Innowacje pracownicze to nic innego, jak pomysły nowatorskich rozwiązań produktowych czy usprawnień procesów zgłaszane przez osoby pracujące w organizacji. Takimi innowacjami można zarządzać, tworząc specjalne programy dla pracowników. Można zachęcać ich do zgłaszania innowacji, dawać odpowiednie narzędzia i wsparcie do ich tworzenia, nagradzać i wdrażać najlepsze pomysły.

Organizator informuje, iż udział w spotkaniu jest bezpłatny. Na dzień przed terminem spotkania uczestnicy otrzymają link do platformy, na której odbędzie się wydarzenie. Platforma pozwala na zamieszczenie informacji o swojej działalności oraz na interakcję między uczestnikami przez cały czas trwania spotkania. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa i zadawania pytań!

Spotkanie odbędzie się 28.07.2022 o godzinie 11:00!

Liczba miejsc ograniczona.

Innowacje pracownicze jako narzędzie rozwoju organizacji- szczegółowe informacje

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018