Filmowy konkurs wiedzy o zawodach rzemieślniczych „Rzemiosło XXI w. w okolicach Kalisz”. Głosowanie trwa do 11 kwietnia br.

Cech Rzemiosł Budowlanych i Różnych w Kaliszu w lutym br. ogłosił filmowy konkurs wiedzy o zawodach rzemieślniczych „Rzemiosło XXI w. w okolicach Kalisz adresowany do uczniów klas VII i VIII Szkół Podstawowych z Kalisza i powiatu kaliskiego. Aby wziąć udział w konkursie należało przedstawić w ciekawy sposób jeden z zawodów rzemieślniczych XXI w. formie 2-minutowego filmu.

Do konkursu zostało zgłoszonych 8 filmów. Głosowanie odbywa się na stronie internetowej Cechu Rzemiosł Budowlanych i Różnych w Kaliszu i potrwa do 11 kwietnia 2023 r. do godziny 23:59 (link).

Wyniki Konkursu zostaną podane po zakończeniu głosowania. Nagrody zostaną wręczone 18 kwietnia 2023 r. podczas GALI RZEMIOSŁA, która odbędzie się w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara „Rudego” na ul. Wodnej 11/13 w Kaliszu.

Więcej o konkursie można przeczytać tutaj: calisia.pl

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Polski Inkubator Rzemiosła na lata 2021-2030