Dofinansowanie na Centra Doskonalenia Zawodowego w ramach Erasmus+ – spotkanie informacyjne online

Komisja Europejska zaprasza na internetową sesję informacyjną dotyczącą naboru w 2021 roku w ramach programu Erasmus+ na Centra Doskonalenia Zawodowego (CoVE), która odbędzie się w piątek 30 kwietnia w godzinach od 9:30 do 12:30.

Centra Doskonalenia Zawodowego skupiają szerokie grono lokalnych partnerów, takich jak dostawcy usług kształcenia i szkolenia zawodowego, w celu współtworzenia „ekosystemów umiejętności”, które przyczyniają się do rozwoju regionalnego, gospodarczego i społecznego, innowacji i strategii inteligentnej specjalizacji.

W trakcie sesji zostaną przestawione m.in.  cele inicjatywy CoVE, a także możliwości finansowania dostępne w ramach programu Erasmus+ oraz informacje na temat tego, jak przygotować i złożyć wnioski projektowe, jak przebiega proces oceny projektów oraz wiele przydatnych informacji dot. aspektów finansowania w ramach programu Erasmus+. Spotkanie będzie również okazją do uzyskania porad, jak znaleźć partnerów chętnych do współpracy nad swoimi pomysłami na doskonalenie zawodowe.

Rejestracja na wydarzenie nie jest wymagana, wystarczy kliknąć w LINK

Można również połączyć się bezpośrednio ze Slido używając linku https://app.sli.do/event/ns9cshsz  lub poprzez  https://www.sli.do/ i wpisując kod COVE2021

Uczestnicy proszeni są o przesyłanie pytań z wyprzedzeniem na adres EACEA-EPLUS-VET@ec.europa.eu . Pytania mogą być również przesyłane w trakcie i po zakończeniu sesji informacyjnej online.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo TUTAJ

Agenda

Biuletyn informacyjny po angielsku