VIII Ogólnopolski Turniej Młodego Lakiernika – rejestracja do 30 listopada 2022 r.

Związek Rzemiosła Polskiego informuje, że do 30 listopada br. potrwają zapisy do Ogólnopolskiego Turnieju Młodego Lakiernika (OTML), którego głównym organizatorem ósmej  już edycji Turnieju jest firma NOVOL. W tym roku po raz pierwszy jako współorganizator włączyła się Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu.

Ogólnopolski Turniej Młodego Lakiernika składa się z następujących etapów:

  • Etap zgłoszeń – Etap rejestracyjny będzie trwał do 30.11.2022 r. Warunkiem wzięcia udziału w turnieju jest rejestracja na platformie szkoleniowej pod adresem https://novol.com/ntraining/course/view.php?id=46. Wymagane jest również wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się w zakładce VIII OTML
  • Etap eliminacyjny – Etap teoretyczny odbędzie się 1.12.2022 r. na platformie szkoleniowej i będzie się składał z pytań testowych, które będą odnosić się do materiałów szkoleniowych znajdujących się w zakładce „Akademia NOVOL” na platformie szkoleniowej www.novol.com/ntraining. Do finału zakwalifikuje się 8 uczniów z najlepszymi wynikami z testu teoretycznego, którego wyniki będą znane 2.12.2022 r.
  • Etap finałowy – Etap praktyczny będzie miał miejsce 12 .12.2022 r. w Centrum Szkoleniowym firmy NOVOL w Komornikach koło Poznania. Podczas trwania OTML organizator zapewnia bezpłatny nocleg i wyżywienia dla uczestników turnieju oraz ich opiekunów.

Doświadczenia organizacji rzemiosła  potwierdzają,  że tego typu wydarzenia są doskonałą okazją do zaprezentowania potencjału rzemiosła i organizacji rzemiosła, a przede wszystkim pozwalają na wyeksponowanie talentów adeptów nauki zawodu lakiernik samochodowy, przyczyniają się do promocji  dualnego kształcenia zawodowego w rzemiośle oraz pozytywnie wpływają  na  prestiż szkolnictwa branżowego oraz wizerunek rzemiosła i jego organizacji.

Materiały związane z wydarzeniem znajdą Państwo w linkach poniżej:

Zaproszenie od Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu do udziału w turnieju lakierniczym

Regulamin VIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Młodego Lakiernika (OTML)

Prezentacja PowerPoint – VIII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Młodego Lakiernika (OTML)