Targi Spielwarenmesse 2021

W dniach 27-31 stycznia 2021 r. w Norymberdze odbędą się Targi Spielwarenmesse. To najważniejsze spotkanie branży zabawkarskiej skierowane do międzynarodowych wystawców i wyspecjalizowanych sprzedawców detalicznych. 

Nowe Centrum Wystawców wspiera zarówno krajowych, jak i zagranicznych producentów zabawek, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie targów. Wystawcy mogą skorzystać z pakietu Ready-to-go, który gwarantuje m.in. prestiżowe stoisko wystawowe o powierzchni 6m² z bezpłatnym dostępem do WiFi, a także działania marketingowe w prasie i mediach internetowych Spielwarenmesse. Wśród firm, które zgłosiły swój udział w przyszłorocznych targach, znalazły się MTM-GIFTS z Belgii, SmartBee Club z Polski, ukraińska firma Uma & Umi oraz PSC Games – The Plastic Soldier Company z Wielkiej Brytanii. We współpracy z zarządcą obiektu NürnbergMesse i lokalnymi władzami ds. zdrowia opracowano bezpieczną formułę imprezy, dbając o zachowanie odpowiedniego poziomu higieny na całym obszarze wystawowym.

Szczegóły dotyczące Nowego Centrum Wystawcy, regulaminu i rejestracji można znaleźć na stronie: www.spielwarenmesse.de/en/newexhibitorcenter.