Targi pracy „Discover Poland! Work with us”

W ramach nawiązanej współpracy z siecią EURES, Departament Rynku Pracy w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, zaprasza pracodawców do udziału w kolejnych wirtualnych targach pracy organizowanych w ramach Europejskich Dni Pracy pod nazwą Discover Poland! Work with us. Targi organizowane są wspólnie z Komisją Europejską przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku, Białymstoku oraz Katowicach.

Celem wydarzenia jest wsparcie polskich pracodawców z wybranych branż w dotarciu do osób poszukujących pracy z państw UE/EFTA, w tym Polaków, którzy wyemigrowali do pracy za granicą i myślą o powrocie do kraju.

Tegoroczna edycja wirtualnych targów pracy głównie koncentruje się na sektorze nowoczesnych usług dla biznesu (tzw. Business Services Sector) w szczególności poszukiwani będą specjaliści IT, procesów finansowo-księgowych, procesów kadrowo-płacowych, obsługi klienta, telemarketingu oraz przemyśle poszukującym techników i wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych z różnych branż.

Wydarzenie zostanie przeprowadzone wyłącznie on-line 29 maja 2019 r. i jest już dostępne na stronie www.europeanjobdays.eu prowadzonej przez KE.

Targi promowane są przez wojewódzkie i powiatowe urzędy pracy.

Więcej informacji: https://bit.ly/2VphSoC
Instrukcja zamieszczania ofert pracy: https://bit.ly/2YscEuo