Targi JUBINALE – 25-27 czerwca 2020 r.

Targi JUBINALE, które odbędą się w dniach 25-27 czerwca 2020 r. w Krakowie, są już przygotowane na przyjęcie gości. Sklepy i salony jubilerskie, choć jeszcze nie osiągnęły obrotów z przed pandemii, to z dnia na dzień ich sytuacja się poprawia. Producenci oraz importerzy (Wystawcy targów) są jednak w trudniejszej sytuacji. Wciąż oczekują na „odmrożenie” i powrót do normalności. Targi są do tego świetną okazją, więc z pewnością Wystawcy przedstawią w Krakowie najlepsze oferty.

JUBINALE to pierwsze w tym roku targi jubilerskie w Polsce, które mogą się odbyć w bezpiecznej atmosferze. Biorąc pod uwagę niepokój epidemiologów w stosunku do okresu jesiennego być może będą to jedyne targi w branży. Organizatorzy zapewniają, że przygotowali i wdrożyli wszystkie niezbędne procedury zalecane przez rząd oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

Głównym obostrzeniem dla organizatorów targów jest ilość osób przebywająca podczas imprezy targowej (w przeliczeniu – 1 osoba na 4 m2). Targi JUBINALE są imprezą B2B (nie zaprasza się widzów ani gości z miasta), dzięki czemu spotykają się jedynie przedstawiciele branży jubilerskiej. Natomiast dzięki wielkości i kubaturze hali (obiekt EXPO KRAKÓW oddaje do dyspozycji gości łączną powierzchnię ok. 8000 m2) zagwarantowana zostanie pełna swoboda poruszania się, a ryzyko, że w żadnym momencie trwania targów nastąpi przepełnienie, będzie znikome.

Każdy z uczestników będzie zobowiązany do przestrzegania 5 prostych zasad.

Rejestracja konta firmowego: http://e.jubinale.com/guest/register
Rejestracja na Targi: www.e.jubinale.com (w zakładce „Lista pracowników” można wydrukować „Karty Rejestracyjne” dla siebie i swoich pracowników, którzy przyjadą na targi).

Targi odbędą się w godzinach:

25 czerwca w godz. 10:00-18:00
26 czerwca w godz. 10:00-18:00
27 czerwca w godz. 10:00-16:00

Więcej na: www.jubinale.com