Spotkanie z cyklu Connect & Scale UP „Innowacyjne organizacje przyszłości – w poszukiwaniu źródeł przewag konkurencyjnych”

Dnia 26.09.2022 r. w godzinach 13:00-14:00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Connect & Scale UP „Innowacyjne organizacje przyszłości – w poszukiwaniu źródeł przewag konkurencyjnych. W jaki sposób Organizacje Wykładnicze mogą pomagać w skokowym rozwoju firmy”.

Jest to spotkanie eksperckie z cyklu Connect & Scale UP organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, podczas którego będą mieli Państwo możliwość zapoznania się z genezą i koncepcją Organizacji Wykładniczych, opracowaną przez twórców Think Tanku Singularity University. Wykład poprowadzi Edward Stanoch, ekspert z zakresu wykładniczego czyli dynamicznego rozwoju przedsiębiorstw.

Spotkanie jest darmowe i mogą wziąć w nim udział wszyscy przedsiębiorcy, od startupów, przez MSP, do bardziej złożonych organizacji, które poszukują nowych ścieżek rozwoju, inspiracji do działania w oparciu o tempo i zwinność, tak aby dotrzymać kroku zmianom zachodzącym we współczesnym świecie.

W trakcie wykładu dowiedzą się Państwo się m.in.:

  • Jak skutecznie wykorzystać unikalne atrybuty organizacyjne,
  • Czym są zwinne ekosystemy wspierające tworzenie innowacji,
  • Jakie są kierunki rozwoju współczesnych organizacji w dobie cyfrowej transformacji,
  • Co charakteryzuje i wyróżnia organizacje wykładnicze,
  • Jak organizacje wykładnicze definiują modele biznesowe,
  • W jaki sposób eksperymentują w obszarach technologicznych i ZZL, aby wykorzystać potencjał nowych technologii?

Więcej informacji oraz rejestracja do wydarzenia w linku poniżej:

https://www.eventbrite.com/e/organizacje-przyszosci-w-poszukiwaniu-zrode-przewag-konkurencyjnych-tickets-422366729257