Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 07/05/2020

Seminarium internetowe „Instrumenty finansowe EFSI w ramach Inicjatywy Inwestycyjnej na Coronavirus (CRII)"

Komisja Europejska - Dyrekcja Generalna Polityki Regionalnej, Dyrekcja Generalna ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Dyrekcja Generalna ds. Zatrudnienia, Spraw Społecznych i Włączenia Społecznego we współpracy z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym (EBI) z przyjemnością zapraszają na seminarium internetowe pt. „Instrumenty finansowe EFSI w ramach Inicjatywy Inwestycyjnej na Coronavirus (CRII)”, które odbędzie się w dniu 11 maja 2020, w godz. 14:00 - 16:15.

W ramach pakietu środków Coronavirus Response Investment Initiative (CRII)/CRII Plus zmieniono rozporządzenie w sprawie wspólnych przepisów 1303/2013 (CPR), aby umożliwić państwom członkowskim uruchomienie za pomocą instrumentów finansowych Europejskiego Funduszu Inwestycji Strategicznych (EFSI) w odpowiedzi na wybuch epidemii COVID -19.

Organizatorzy będą zbierać pytania przed webinarem, na które eksperci będą odpowiadać na żywo podczas seminarium. Pytania można przesłać na stronie rejestracji, która będzie aktywna do godz. 12:00 w piątek, 8 maja 2020 r.

Seminarium odbędzie się w języku angielskim.

PROGRAM

REJESTRACJA

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018