Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Sale konferencyjne

- Najlepsi wybierają prestiż i elegancję -

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia wspaniałego Pałacu Chodkiewiczów w Warszawie, położonego w historycznej części Traktu Królewskiego. XVII-wieczny Pałac to budynek o bogatej historii i pięknych walorach architektonicznych. Usytuowany jest w sercu zabytkowej części Warszawy, przy ul. Miodowej 14.

Pałac służy jako miejsce spotkań biznesowych, konferencji i uroczystości organizowanych na potrzeby różnych firm. Nieopodal Pałacu znajdują się najważniejsze i najczęściej odwiedzane przez turystów zabytki stolicy: Stare i Nowe Miasto oraz Plac Zamkowy z Kolumną Zygmunta i Zamkiem Królewskim. Wyjątkowy charakter i styl Pałacu podkreśla sąsiedztwo Pałacu Prezydenckiego i Teatru Wielkiego - Opery Narodowej.

W pobliżu obiektu mieści się ekskluzywna baza hotelowa m.in. pięciogwiazdkowy Hotel Le Meridien Bristol oraz Hotel Sofitel Victoria.

Oferujemy możliwość stałej współpracy przy wynajmie sal dla celów konferencyjnych, organizacji uroczystości okolicznościowych, wieczorów literackich i wernisaży, szkoleniowych i innych, dofinansowywanych z funduszy Unii Europejskiej.

Sale wyposażone są w niezbędny sprzęt do prowadzenia konferencji i szkoleń: rzutnik multimedialny, ekrany, instalację nagłaśniającą typu konferencyjnego z możliwością nagrywania obrad oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

 

Sala konferencyjna im. Jana Kilińskiego

Przestronna i reprezentacyjna sala zachwyca stylowym wystrojem wnętrza, zwłaszcza doskonale zachowanymi sztukateriami oraz innymi ciekawymi elementami architektonicznymi.

- powierzchnia: 256 m2

Liczba miejsc:

- w ustawieniu teatralnym – do 200 osób

- w ustawieniu konferencyjnym – do 110 osób

Mała sala konferencyjna im. A. Zawarczyńskiego

Stylowa, zabytkowa sala z widokiem na zielony dziedziniec Pałacu. Wewnątrz sali umieszczony jest stół w kształcie podkowy, przystosowany dla 25 osób.

- powierzchnia: 70 m2

 

Sala kominkowa – foyer

Ekskluzywna sala z barwnymi witrażami znakomicie nadaje się na wyjątkowe spotkania z artystami bądź wernisaż.

- powierzchnia: 90 m2

Foyer wykorzystywane jest w przerwie wydarzenia bezpłatnie. W przypadku organizowania cateringu lub prowadzenia na tej powierzchni działalności handlowej czy rozrywkowej pobierana jest dodatkowa opłata.

W przypadku wynajmowania sal w godzinach popołudniowych (po godz. 15-tej) i wieczornych lub w dniach wolnych od pracy, do ceny wynajmu należy doliczyć koszt zapewnienia nadzoru nad obiektem. Przy realizowaniu dodatkowych potrzeb naszych Klientów, np. ciągłej obsługi aparatury nagłaśniającej z nagrywaniem obrad, nietypowego ustawiania stołów w sali, czy zatrudniania dodatkowej obsługi również pobierana jest dodatkowa opłata.

W podziemiu budynku znajduje się restauracja „Honoratka” oferująca catering.

Kontakt: Biuro Techniczno-Administracyjne: tel: 22 50 44 317/321/322
E-mail: mieczyslaw.wisniewski@zrp.pl

związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018