Projekt START2ACT szansą na efektywność energetyczną – zaproszenie

W nawiązaniu do informacji otrzymanej z  Europejskiej Unii Rzemiosła, Małych i Średnich Przedsiębiorstw pragniemy zaprosić wszystkich przedsiębiorców do udziału w projekcie „START2ACT”, finansowanym przez Unię Europejską. Projekt ma na celu wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw oraz start-upów w zakresie wydajności energetycznej w ich codziennej działalności. „START2ACT” zapewnia bezpłatne doradztwo i działania szkoleniowe – on-line oraz stacjonarnie – firmom w Polsce i ośmiu innych państwach.

W ramach projektu opracowano trzy innowacyjne narzędzia internetowe, odpowiednie dla trzech poziomów znajomości efektywności energetycznej: dla MŚP nowych w tej dziedzinie, dla firm już posiadających pewną wiedzę, a także dla wymagających odpowiedzi na szczegółowe, specjalistyczne pytania.

Udział w projekcie pozwoli przedsiębiorstwom w zmniejszeniu zużycia energii oraz obniżeniu kosztów nawet o 20%, poprzez wprowadzenie prostych, ale skutecznych środków wpływających na ich codzienne funkcjonowanie.

W celu zapoznania się ze szczegółami, zachęcamy do wejścia na stronę internetową: https://pl.start2act.eu/ (w języku polskim).