Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 23/09/2022

„Optymalizacja kosztów, czyli jak (mądrze) ciąć wydatki w firmie” - nagranie webinarium z 12 września 2022 r.

Dnia 12 września 2022 r. odbyło się webinarium organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości nt. „Optymalizacja kosztów, czyli jak (mądrze) ciąć wydatki w firmie”.

W webinarium poznają Państwo podejście do optymalizacji kosztów w małej i średniej firmie oraz odkryją największe mity związane z optymalizacją kosztów i uniwersalne wskazówki, jak wydawać pieniądze w mądry sposób.

Dowiedzą się Państwo, jakie są najważniejsze kroki związane z optymalizacją kosztów, a w zasadzie trzy poziomy myślenia o mądrej optymalizacji (mali przedsiębiorcy zwykle zaczynają i kończą zaledwie na pierwszym z nich). Wreszcie – uzyskają 5 praktycznych i konkretnych wskazówek, dzięki którym mądre zarządzanie kosztami stanie się łatwiejsze i przyniesie lepsze rezultaty.

Głównym celem działania biznesu jest wzrost zysku. Mądra optymalizacja kosztów wspomaga maksymalizację zysku, ale niestety optymalizacja źle zrozumiana i przeprowadzona może temu zdecydowanie zagrozić.

link do webinarium

 

Image by Racool_studio on Freepik 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018