Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 09/12/2019

Jubileusz 90-lecia Izby Rzemieślniczej w Łodzi

W dniu 6 grudnia łódzka Izba Rzemieślnicza obchodziła jubileusz 90-lecia. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele środowiska rzemieślniczego oraz zaproszeni goście. Związek Rzemiosła Polskiego reprezentował Prezes Jan Gogolewski.

Uroczystość odbyła się w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi i połączona została z tradycyjnym, corocznym spotkaniem opłatkowym. Jubileusz był nie tylko okazją do wspólnego świętowania, ale również do wręczenia odznaczeń dla najbardziej zasłużonych rzemieślników, którzy swoją rzetelną i uczciwą pracą wnoszą cenny wkład w rozwój lokalnej gospodarki.

W artystycznej części spotkania goście mieli przyjemność wysłuchać Magdaleny Placek-Boryń, absolwentki wydziału Musical Theatre w Royal Academy of Music w Londynie oraz wydziału aktorskiego, oraz Patryka Kuryło, pilota i muzyka związanego z warszawskim Teatrem Syrena.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018