Darmowe webinarium – #RatujBiznes. Akcja Rzecznika MŚP

W dniu 26 maja 2020 r. w godz. 13:00- 15:00 Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wraz z Przedstawicielami Biura Rzecznika MŚP zaprasza na darmowe webinarium, podczas którego zostaną przedstawione szczegóły dotyczące akcji #RatujBiznes zainicjowanej przez Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców Adama Abramowicza. 

Inicjatywa skierowana jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców dotkniętych obecną sytuacją gospodarczą oraz do kancelarii prawnych i podatkowych świadczących tym przedsiębiorcom nieodpłatną (pro publico bono) pomoc prawną przy wypełnianiu i składaniu wniosków o wsparcie. Akcja #RatujBiznes ma za cel informować przedsiębiorców znajdujących się w trudnej sytuacji gospodarczej o możliwych instrumentach wsparcia oraz umożliwić im znalezienie fachowej i nieodpłatnej pomocy prawnej.

Prelegenci:

Jacek Cieplak – Zastępca Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców. Od 2012 r. współpracował z organizacjami pracodawców, uczestnicząc w procesie tworzenia i konsultacji społecznych aktów prawnych dotyczących gospodarki i przedsiębiorczości. Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z wiodącymi kancelariami prawnymi w Polsce.

Paweł Satkiewicz – Główny Konsultant Wydziału Interwencyjno-Procesowego Biuro Rzecznika MŚP.

Rejestracja: https://bit.ly/3bJyrnt

Udział w webinarium jest bezpłatny.