Damy i Kawalerowie Szabli Kilińskiego

Damy i Kawalerowie Szabli Kilińskiego
1999 - 2018

I Edycja - 1999

1. Papież Jan Paweł II
2. Jerzy BARTNIK
3. Zygmunt DZIERLA
4. Janusz PIĄTEK
5. Bogusław WÓJCIK

II Edycja - 2000

6. Antoni ODZIMEK
7. Stanisław MAŁUSZEK
8. Janusz LANDECKI
9. Czesław SKALSKI
10. Jan ZIOBERSKI

III Edycja - 2001

11. Józed BRELIK
12. Zbigniew DADOK
13. Witold JARANTOWSKI
14. Krzysztof ORKISZ
15. Leszek STASIAK

IV Edycja - 2002

16. Józef CISOWSKI
17. Edward CZERNIEC
18. Roman DOLATA
19. Bogdan KLAUZA
20. Wojciech MALCZYK
21. Kazimierz MODZELEWSKI
22. Jan PAWLAK
23. Dionizy PRASEK
24. Paweł SAAR

V Edycja - 2003

25. Janusz CHMIELEWSKI
26. Jan FIRST
27. Edward GĘBALA
28. Józef JESION
29. Aleksander KWAŚNIEWSKI - Prezydent RP
30. Wiesław RAPA
31. Henryk ROSPARA
32. Stefan RYNOWIECKI
33. Andrzej UMIŃSKI

VI Edycja - 2004

34. Leszek JANOWSKI
35. Jan KLIMEK
36. Tadeusz KLIŚ
37. Henryk KLUSKA
38. Zbigniew LENART
39. Zbigniew ŁADZIŃSKI
40. Zdzisław ŁAPIŃSKI
41. Edmund PAPROCKI
42. Bolesław PIOTROWSKI
43. Maciej PRUSZYŃSKI
44. Gustaw ŚLIWA
45. Tadeusz WITKOWSKI

VII Edycja - 2005

46. Elżbieta BABULA
47. Włodzimierz BINIEK
48. Franciszek DEGENER
49. Tadeusz STARUCH
50. Włodzimierz SZORDYKOWSKI
51. Andrzej SZYDŁOWSKI
52. Zdzisław TRELA
53. JE ks. bp. Stanisław WIELGUS - Biskup płocki

VIII Edycja - 2006

54. Marek BUTRYM
55. Zenon DĘBICKI
56. JE ks. kard. Stanisław Dziwisz - Arcybiskup metropolita krakowski
57. Aleksander GAJEWSKI
58. Brunon GAJEWSKI
59. JE ks. kard. Józef Glemp - Prymas Polski
60. Jan GÓRSKI
61. Stefan GRZESIKIEWICZ
62. Adam IZYDORCZYK
63. Lech JANDA
64. Tomasz LINK
65. Ryszard LEWIŃSKI
66. Hans-Werner MÜLLER - b. Sekretarz Generalny UEAPME
67. Stefan PAWLAK
68. Zygmunt SKRZYPEK
69. Tadeusz STEIGERT
70. Stanisław SZYMAŃSKI
71. Jan WITKOWSKI
72. Tadeusz WRONA - Prezydent miasta Częstochowy

IX Edycja - 2007

73. Zdzisław ADAMCZEWSKI
74. Józef CZARNECKI
75. Krystyna FOLTYN
76. Iwona GAWAŁKIEWICZ
77. Kazimierz GÓRALCZYK
78. Emil GÓRNISIEWICZ
79. Wiesław HANDZLIK
80. Józef HERMANOWICZ
81. Władysław JEFREMIENKO
82. Jan KOZŁOWSKI - Marszałek województwa pomorskiego
83. Franciszek KALETKA
84. Wojciech KANDULSKI - pośmiertnie
85. Piotr KRAKOWSKI
86. Stefan KĘSICKI
87. Romuald MIETKOWSKI
88. Ryszard MINKIEWICZ
89. Stanisław PĘTLAK
90. Wiesław SINKIEWICZ - pośmiertnie
91. Joachim SPRUŚ
92. Zenon SIUDAKIEWICZ
93. JE ks. bp.  Wiktor SKWORC - Ordynariusz Diecezji Tarnowskiej

X Edycja - 2008

94. Anna ADAMCZYK
95. Zdzisław ARANOWSKI
96. Józef BOCHENEK
97. Stefan BUŚ
98. Stanisław BUTKA
99. Wacław ERBER
100. Tadeusz DUDA
101. Rafał Franciszek DUTKIEWICZ - Prezydent miasta Wrocławia
102. Kazimierz DZIADOŃ
103. Antoni GÓRSKI
104. Jan IWAŃSKI
105. Zdzisław JUSIS
106. Mirosław JUSZCZAK
107. Józef KIKTA
108. Jarosław KOCELA
109. Aleksander KONDRATIUK
110. Wincenty KRASA
111. Jan KULIK
112. ks. Kan. Henryk KUCZOB - Duszpasterz rzemiosła śląskiego
113. Emil KUNYSZ
114. Florian LESIK
115. Jan LEWANDOWSKI
116. Stanisław MARCZAK
117. Paweł MOLIN
118. Mieczysław NASTAJ
119. Mieczysław NOWAK
120. Kazimierz RACHOWIECKI
121. Bronisław SAWICKI
122. Wolfgang SCHULHOFF - Prezes Izby Rzemieślniczej w Düsseldorfie
123. Michał SKUBISZEWSKI
124. Aleksander STANKIEWICZ
125. Lucjan STAŃKO
126. Jan STOPPEL
127. Stanisław SZEWCZYK
128. Piotr ŚWIDERSKI
129. Aleksander TECŁAW
130. Józef TRZCIŃSKI
131. Andzrej TRZPIL
132. Marian WÓJCIK
133. Marian Edmund ZĄBEK

XI Edycja - 2009

134. Zenon BORNY
135. Zbigniew CHMURA
136. Bogdan Włodzimierz CHRZANOWSKI
137. Janusz CHWAJOŁ
138. Włodzimierz CZERENIEWSKI
139. Aleksander FILAK
140. Tadeusz FRANKOWICZ
141. Jerzy GAJDOSZ
142. Jan GOGOLEWSKI
143. o. Jan GOLONKA - Opiekun pielgrzymek rzemiosła na Jasna Górę
144. Maksymilian GOŁĄBEK
145. Józef GOŁĘBIEWSKI
146. Andrzej HADRYSIAK
147. Ryszard HOCHEL
148. Marian KACZKOWSKI
149. Ryszard KACZOROWSKI - Prezydent RP na Uchodźstwie
150. Henryk KOŁAKOWSKI
151. Andrzej KONDRACKI
152. Stanisław KOZYRSKI
153. KS. Eugeniusz MAKULSKI - Pierwszy kustosz Sanktuarium w Licheniu
154. Jan MALINOWSKI
155. Jerzy MAŁY
156. Jan OLCZAK
157. Antoni OSTROWSKI
158. Waldemar PACUD
159. Józef PERNIOK
160. Karol PUFAL
161. Wacław RAK
162. Tadeusz RUCIŃSKI
163. Bohdan STANKIEWICZ
164. Wiesław SZAJDA
165. Jan SZYNAKA
166. Adam TETELA
167. Roman TROJANOWICZ
168. Franciszek WĘGRZYN
169. Franciszek WURSZT
170. Julian ŻUKOWSKI-OSTROCHULSKI

XII Edycja - 2010

171. Stanisław ADAMUS
172. Janina BAJDA
173. Franciszek BALDOWSKI
174. Jan BŁASZKIEWICZ
175. Jan CIĄPAŁA
176. Andrzej CZESKI
177. Wiesław GABRYSIAK
178. Stefan HARASIM
179. Andrzej HERMAN
180. Krzysztof HNAT
181. Ryszard KĘCIK
182. Józef KONDRAT
183. Adam KRUPA
184. Tadeusz KRZESZKOWIAK
185. Lech ŁAPIŃSKI
186. Jacek MARCINKOWSKI
187. Stanisław MĄDRY
188. Ryszard ODRZYWOLSKI
189. Krzysztof OLEKSIK
190. Kazimierz PŁOCKE - Poseł na Sejm
191. Wiktor POLAK
192. Anna ROCHOWSKA
193. Stefan RYBICKI
194. Zygmunt RZUCIDŁO
195. Andrzej SKONIECZNY
196. Włodzimierz SOKÓŁ
197. Tadeusz SZEWCZYK
198. Kazimierz SZLOSEK
199. Zenon SZMIDCHEN
200. Zbigniew ŚWIADEK
201. Leonard ŚWISZCZEWSKI
202. Jerzy TOMASIK
203. Stanisław ZMIERCZAK
204. Horst ZWIOREK
205. Jan ŻUKOWSKI
206. Florian ŻWIREK
207. Cech Rzemiosł Różnych w Łukowie

XIII Edycja - 2011

209. Józef ABRAM
210. Ryszard BERENSZTEJN
211. Witold BUCZYŃSKI
212. Wiesław CHAMIENIA
213. Kazimierz CHMURA
214. Tadeusza CYGERT
215. Jan DEPTUCH
216. Henryk DEPTUŁA - pośmiertnie
217. Józef DREINERT
218. Adam DYCZKOWSKI – Ks. Biskup kapelan Izby Rzem. w Zielonej Górze
219. prof. Wiesław Maria GRUDZEWSKI -  Politechnika Warszawska
220. Józef JASICA
221. Andrzej JANKÓW
222. Wiesław KAFEL
223. Jan KARPIEL
224. Tadeusz KIEREPKA
225. Janusz KOWALSKI
226. Eugeniusz KOWALSKI
227. Aleksander KRÓLAK
228. Gerard LAMPKOWSKI
229. Zygmunt LISOWSKI
230. Władysław ŁACHACZ
231. Józef MAJCHRZAK
232. Zbigniew NOWAK
233. Wiesław OCHOCIŃSKI
234. Antoni PEC
235.  Jan PODGÓRSKI
236. Janusz PUCUŁEK
237. Dieter PHILIPP - Prezes Izby Rzemieślniczej w Aachen
238. Józef ROGALEWSKI
239. Józef SEBESTA - Marszałek województwa opolskiego
240. Roman SOPYŁA
241. Marek SKORASZEWSKI
242. Zygmunt STABROWSKI
243. Adam SZATKOWSKI
244. Rajner SZIC
245. Lesław WILIŃSKI
246. Ernest WRÓBEL
247. Józef TORZEWSKI
248. Janina TYRCZ
249. Józef WASZEK
250. Włodzimierz ZIMNY

XIV Edycja - 2012

251. Bolesław ADAMIK
252. Janusz BAŃKOWSKI
253. Jan BARSZCZ
254. Marian BIAŁAS
255. Eugeniusz BOCER
256. Zygmunt CELIŃSKI
257. Jan CHOJNOWSKI
258. Czesław DREWA
259. Adam GOŁEMBOWSKI
260. Marian GOŁĘBIEWSKI
261. Marian GOMUŁA
262. Bogdan GORZYCKI
263. Jerzy GRYBOŚ
264. JE ks. kard. Henryk GULBINOWICZ - Arcybiskup Senior wrocławski
265. Krzysztof HILDENBRANDT - Prezydent miasta Wejherowo
266. Marek JAKUBOWICZ
267. Marian KASPRZAK
268. Jerzy KLICH
269. Edward KLUZA
270. Karol KOHLBRENNER
271. Henryk KOPICZYŃSKI
272. Janina KORSAK
273. Andrzej KOWALSKI
274. Bronisław LIPKA
275. Anna LESIAK
276. Józef NIEMIEC
277. Janusz NOSOWICZ
278. JE ks. kard. Kazimierz NYCZ - Arcybiskup metropolita warszawski
279. Jerzy OMIOTEK
280. Olgierd RUSINEK
281. Piotr SEMPOWICZ
282. Zygmunt SIKORA
283. Adam SOWA
284. Waldemar STOJAK
285. Augustyn SZCZERBA
286. Józef SZYKUĆ
287. Franciszek TARGOSZ
288. Eryk WETZEL
289. Feliks WITKOWSKI
290. Krzysztof ZAWADZKI
291. Janusz ZDORT
292. Zygmunt ŻEBROWSKI
293. Leopold ŻUREK
294. Małopolski Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych w Krakowie
295. Cech Rzemiosł Różnych w Nowym Tomyślu
296. Cech Rzemiosł Różnych w Tucholi
297. Cech Rzemiosł Różnych Międzychodzko-Drezdenecki w Międzychodzie

XV Edycja - 2013

298. Paweł ADAMOWICZ - Prezydent miasta Gdańska
299. Zofia ANTOLAK
300. ks. Marek BŁAŻEJCZYK - Kapelan rzemiosła starogardzkiego
301. Zdzisław BĘBEN
302. Marian BOBRUCKI
303. Jan BREITSCHEIDEL
304. Zenon BUŃKOWSKI
305. Andrzej DANEK
306. Tadeusz DUBICKI - Burmistrz miasta Międzyrzecze
307. Ryszard DYDERSKI
308. JE ks. kard. Andrzej DZIĘGA - Arcybiskup metropolita szczecińsko-kamieński
309. Lech JANCZAK
310. Józef JANUSZKIEWICZ
311. Aleksander KACZMAREK
312. Maciej KALISKI
313. Michał KANIEWSKI
314. Tadeusz KANIEWSKI
315. Jerzy KIRKLO
316. Janusz KMIECIK
317. Tadeusz KOLAŃCZYK
318. Mieczysław KROCZEK
319. Marian KULIŃSKI
320. Bogusław KUNOWSKI
321. Henryk MAJZLIK
322. Ryszard MARCHIŃSKI
323. Henryk NOWOK
324. Dariusz ODALANOWSKI
325. Tomasz PANECKI
326. Paweł PORTALEWSKI
327. Kazimierz SAMOKAR
328. Aleksandra SAS
329. Zygmunt SIEROSŁAWSKI
330. Jan SÓJKA
331. Kazimierz SMOLIŃSKI
332. Stefan TOMCZAK
333. Franciszek USZKO
334. Wacław WITKOWSKI
335. Franciszek ZIMON
336. Ireneusz ŻACZEK
337. Jacek MAJCHROWSKI - Prezydent miasta Krakowa

XVI Edycja - 2014

334. Roman ADAMCZUK
335. Piotr ANTOSZEWSKI
336. Andrzej BARSKI
337. Ryszard BEDNARSKI
338. Stefan DAMENTKA
339. Jan DŁUGOSZ
340. Ryszard DŹWINIEL – Burmistrz miasta Bielawy
341. Joanna FABISIAK - Poseł na Sejm RP
342. Tomasz FRONCISZ
343. Tadeusz FERENC - Prezydent miasta Rzeszowa
344. Henryk Leszek GRABOWSKI
345. Zygmunt GUCZE
346. Ryszard GLAPA
347. Jan GOLONKA
348. Tadeusz GORGOSZ
349. Marek HORNIAK
350. Tadeusz JANUSZKIEWICZ
351. Jan JAWORSKI
352. Piotr KOPERSKI
353. Henryk KRUSZELNICKI
354. Kazimierz KURAL
355. Henryk KUŚNIERZ
356. Zbigniew LACHOWICZ
357. Andrzej LEWKOWICZ
358. Mieczysław LIPOWSKI
359. Andrzej MACIUSZEK
360. Janusz MICHALSKI
361. Zdzisław NYCZ
362. Adam OSTROWSKI
363. Eugeniusz NAWROT
364. Grzegorz PELLOWSKI
365. Stefan POKŁADECKI
366. Jerzy PRZEŹDZIAK
367. Andrzej ROGOZIŃSKI - Burmistrz miasta Wolsztyna
368. Marian RÓŻYCKI
369. Leszek SKULIMOWSKI
370. Jerzy SUCHOMSKI
371. Stanisław SYGUŁA
372. Piotr SZUL
373. Stanisław TĘPIŃSKI
374. Władysław TYRKA
375. Jerzy WALTAR
376. Zenon WITULSKI
377. Sylwester WOJCIESZEK
378. Janusz WOJS
379. Spółdzielnia Rzemieślnicza „OTWOCK” w Otwocku
380. Cech Rzemiosł Metalowych w Bydgoszczy

XVII Edycja - 2015

381. Andrzej ANTCZAK
382. Ireneusz BARTOSZEWICZ
383. Wojciech BASIŃSKI
384. Eugeniusz CIBA
385. Jerzy CICHOWICZ
386. Edward CHYC MAGDZIN
387. Władysław DANISZEWSKI
388. Andrzej DAŃKÓW
389. Tadeusz DUSZA
390. Stanisław FURTAK
391. Włodzimierz GIERYSZEWSKI
392. JE ks. kard. Sławoj Leszek Głódź - Arcybiskup metropolita gdański
393. Mieczysław GRODZKI
394. Janusz JABCZYŃSKI
395. Marian JANAS
396. Tadeusz JASSA
397. Jan KACZMAREK
398. Józef KAMIŃSKI
399. Paweł KANIA
400. Stanisław KIBAŁO
401. Bogdan KOKOLUS
402. Jan KOŃCZAK
403. Jan KNUŻYŃSKI
404. Czesław KRUPA
405. Henryk KULESZA
406. Stanisław LEŚKO
407. Józef LIWIŃSKI
408. Józef LIZAK
409. Krzysztof ŁYSKAWA
410. Irena MARZEC
411. Robert MINKINA
412. Michał MRÓWKA
413. Stanisław MUDRYK
414. Wacław NAPIERAŁA
415. Krzysztof OLSZYCKI
416. Bogusław PASTERNAK
417. Tadeusz PATECKI
418. Lidia PIOTROWSKA
419. Marian PIETRZAK
420. Bernard POPŁAWSKI
421. Halina POPOWICZ
422. Stefan PRZEBINDOWSKI
423. Sergiusz SIEMIONKO
424. Izabela SIENKIEWICZ
425. Kazimierz STAŃCZYK
426. Adam STRUZIK - Marszałek województwa mazowieckiego
427. Wacław SUPA
428. Jerzy SZORNAK
429. Eugeniusz ŚLAWSKI
430. Krzysztof TRZCIŃSKI
431. Adam WARZYBOK
432. Władysław WAWDEJUK
433. Tomasz WIKA
434. Adolf WIĘCEK
435. Andrzej WOJCIECHOWSKI
436. Marian WRÓBLEWSKI
437. Adam WYKRĘT
438. JE ks. kard. Wojciech ZIEMBA - Arcybiskup metropolita warmiński
439. Lucyna Zienkiewicz
440. Krzysztof ŻAK
441. Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Grudziądzu

XVIII Edycja - 2016

445. Jacek BABULA
446. Janusz BATOR
447. Wojciech BISIKIEWICZ
448. Tadeusz BOMBA
449. Zdzisław BUDZYŃSKI
450. Józef BURZYKOWSKI
451. Stefan CEGLAREK
452. Stanisław CHODYNA
453. Tadeusz DĄBROWSKI
454. Bogdan DĄBROWSKI
455. Antoni DUŹ
456. Marian FORNALSKI
457. Ryszard GENGE
458. Krzysztof GORAJEWSKI
459. Włodzimierz IDZIOR
460. Jerzy JEDLIŃSKI
461. Jan KALIŃSKI
462. ks. Prałat Henryk LEW KIEDROWSKI - Duszpasterz rzemiosła gdyńskiego
463. Fryderyk KOCJAN
464. Leszek KOPRUCKI
465. Lech KOSIAKOWSKI
466. Tadeusz KOSIŃSKI
467. Józef KOŚCIUKIEWICZ
468. Jerzy KURCZOK
469. Bogusław KULESZA
470. Jan LEWANDOWSKI
471. Mirosław ŁATAŚ
472. Franciszek MALIK
473. Aleks MASIAK
474. Zenon MATYSIK
475. Stanisław MICHAŁOWICZ
476. Henryk MILCZARKOWSKI
477. Tadeusz MOCKAŁO
478. Andrzej MOTYL
479. Jerzy NENKO
480. Tomasz NIESIOŁOWSKI
481. Michał NOWACKI
482. Stefan NUREK
483. Zofia PIETRUSZKA
484. Halina POBOŻY
485. Jadwiga PRĘDOTA
486. Edward Tomasz POŁASKI
487. Piotr RACIS
488. Bogdan ROSZEWSKI
489. Zbigniew SARAPATA
490. Roman SOBIECKI
491. Zbigniew STENCEL
492. Mieczysław STRUK - Marszałek Województwa Pomorskiego
493. Mieczysław SAS
494. Stanisław STANKOWSKI
495. Waldemar TUNKIEWICZ
496. Franciszek TROCHOLEPSZY
497. Leszek TRUSKOLAWSKI
498. Marian TYRZYK
499. Marian WENTA
500. Henryk WIŚNIEWSKI
501. Kazimierz WOJTAS
502. Michał WÓJCIK
503. Jerzy ZAŁOGA
504. Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Gryfinie
505. Cech Złotników, Zegarmistrzów, Optyków, Grawerów i Brązowników m.st. Warszawy
506. Związek Zakładów Doskonalenia Zawodowego w Warszawie

XIX Edycja - 2017

507. Tadeusz BANASZEK
508. Edmund BARCZYK
509. Stanisław BIEDA
510. Czesław BISIKIEWICZ
511. Rafał BRUSKI - Prezydent miasta Bydgoszczy
512. Grzegorz BUDA
513. Mieczysław BYKS
514. Stanisław CHABIOR
515. Adam WIKA CZARNOWSKI
516. Bogdan CZERWIŃSKI
517. Zenon CZŁECZYŃSKI
518. Tadeusz GARGAS
519. Marian GAWRON
520. Kazimierz GŁĄB
521. Marek HIRT
522. Janusz HOFBAUER
523. Marcin JABŁOŃSKI
524. Ernestyn JANETA
525. E. Ks. Bp. Andrzej JEŻ - Ordynariusz Diecezji Tarnowskiej
526. Wiesław JÓRASZ
527. Piotr JÓŹWIAK
528. Andrzej JUNCEWICZ
529. Irena KARPIUK
530. Gracjan KICIŃSKI
531. Antoni KŁOSOWSKI
532. Stanisław KOLEŚNIK
533. Józef KONARCZAK
534. Jolanta KOSAKOWSKA
535. Karol KOWALSKI
536. Jan KOTWICA
537. Bogusława KUŚ
538. Józef ŁUŃSKI
539. Lech MALCZYK
540. Edward Maniura - Burmistrz miasta Lublińca
541. Stanisław MATEJKIEWICZ
542. Stanisław MAZUR
543. Elżbieta MARKOWSKA
544. Józef MĄCZKOWSKI
545. Stanisław MORAWSKI
546. Mirosław MOSTOWY
547. Ryszard NOWAK - Prezydent miasta Nowego Sącza
548. Jadwiga ODZIMEK
549. Alojzy PABIAN
550. Jadwiga PIOTROWSKA
551. Bożenna RUTKOWSKA
552. Michał SAMOTYJA
553. Walenty Tomasz SIEDLANOWSKI
554. Zygmunt Sitek
555. Zdzisław SMOLIBOWSKI
556. Henryk SOSNÓWKA
557. Zbigniew STAWICKI
558. Czesław STEFANIAK
559. Stanisław SZCZĘSNY
560. Zbigniew Szyca
561. Włodzimierz SZYMAŃSKI
562. Tadeusz WALCZAK
563. Sławomir Werewka
564. Bronisław WESOŁOWSKI
565. Franciszek WIDERA
566. Waldemar WIŚNIEWSKI
567. Wiesław ZUZEK
568. Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śl.
569. Cech Rzemiosł Różnych w Dąbrowie Górniczej
570. Wojewódzki Cech Kominiarzy w Opolu
571. Spółdzielnia Rzemieślnicza „Wielobranżowa” w Płocku

XX Edycja - 2018

572. Stanisław BAŃBOR
573. Jan BUDNY
574. Wioletta BUJAK
575. Jan CISZEK
576. Marian CYCOŃ
577. Kazimierz DUDZIK
578. Jacek DUTKIEWICZ
579. Tadeusz DONOCIK
580. Tadeusz FOGIEL
581. Prałat Władysław JAGUSTYN - Duszpasterz Rzemiosła Podkarpackiego
582. Stanisław JAROSZ
583. Tadeusz KAWKA
584. Janina KERKER
585. Zdzisław KŁOS
586. Jan KOSIK
587. Andrzej KOZAK
588. Stefan KRZOSEK
589. Tadeusz KURPIEL
590. Leoncjusz ŁAWRYNOWICZ
591. Ryszard MAJCHROWSKI
592. Stefan MARCINIAK
593. Janusz MOLENDA
594. Ryszard MURAWSKI
595. Jan PODKÓWKA
596. Ryszard RAMIĄCZEK
597. Stanisław RYNKIEWICZ
598. Karol STOSIEK
599. Sławomir SZATKOWSKI
600. Stanisław WALICA
601. Leszek WICHEREK
602. Antoni WOJCIECHOWSKI
603. Leszek WOJTKOWIAK
604. Witold TOMALA
605. Tadeusz ZDUNEK
606. Cech Metalowy z Lublina
607. Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości z Włodawy