Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 06/07/2020

Aktualizacja Zbioru wyjaśnień wybranych przepisów ustawy z dnia 3 kwietnia 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach wspierających realizację programów operacyjnych w związku z wystąpieniem COVID-19

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej na bieżąco monitoruje i analizuje zmieniającą się sytuację prawną i gospodarczą w Polsce oraz w Unii Europejskiej, a także potrzeby w tym zakresie.

Wynikiem prowadzonych analiz oraz rozmów z instytucjami, beneficjentami, a także wnioskodawcami biorącymi udział w procesie wdrażania programów operacyjnych w okresie pandemii jest, między innymi, opracowana aktualizacja Zbioru wyjaśnień wybranych przepisów ustawy z dnia 3 kwietnia 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach wspierających realizację programów operacyjnych w związku z wystąpieniem COVID-19 w 2020 r.

W ramach aktualizacji do Zbioru wyjaśnień dołączono odpowiedzi na pytania zadane w okresie od połowy maja do końca czerwca br.

Pełen tekst do pobrania TUTAJ

 

 

 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018