Akademia PARP zaprasza na nowy kurs „Tworzenie marki krok po kroku”

Akademia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaoferowała możliwości nabycia nowych kwalifikacji oraz rozwoju w zawodzie za pomocą bezpłatnych kursów edukacyjnych, czemu ma służyć nowy kurs akademii mający na celu tworzenie marki biznesu.

W dzisiejszych czasach, gdy konkurencja na rynku jest zaciekła, kreowanie silnej i rozpoznawalnej marki stało się kluczowym elementem sukcesu. Produkty i usługi oferowane przez różne firmy często są podobne. W takiej sytuacji istotne staje się posiadanie marki, która jest silna i cieszy się zaufaniem klientów. Dzięki temu firma może wyróżnić się na tle konkurencji i zapewnić dodatkowe korzyści, co może przynieść jej przewagę.

Znaczenie marki nie ogranicza się tylko do przedstawienia cech fizycznych produktu opatrzonego daną marką. Jest to także pewna wartość dodana w postaci subiektywnego wyobrażenia w umyśle konsumenta na temat określonego produktu. Marka stanowi deklarację składaną przez przedsiębiorstwo konsumentowi, zapewniającą dostarczanie produktów określonej jakości.

Kształtowanie silnej marki w dzisiejszej przestrzeni rynkowej to niełatwe wyzwanie, wymagające przemyślanej strategii opartej na solidnej wiedzy na temat tego:

    • czym jest marka i z jakich elementów się składa?

    • jakie istnieją czynniki otoczenia, które mogą wpłynąć na markę?

    • jak stworzyć skuteczną strategię marki?

    • w jaki sposób budować markę?

    • jakie są poszczególne etapy procesu zarządzania marką?

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie Państwo w nowym, bezpłatnym kursie online Akademii PARP: Tworzenie marki krok po kroku”.

Zapisy na  nowy kurs Akademii PARP do 7 maja 2024 r. na podstronie nowego kursu:  kliknij tutaj.

Zachęcamy także do wzięcia udziału w innych kursach e-learningowych PARP, info: strona główną Akademii PARP . Oferta jest całkowicie bezpłatna.

Ukończenie każdego z kursów online daje możliwość uzyskania certyfikatu bez wychodzenia z domu.
Źródło:
https://www.parp.gov.pl/component/content/article/86305:nowy-kurs-akademii-parp-tworzenie-marki-krok-po-kroku