Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 13/01/2020

Ostatnie dni na zgłoszenie kandydatów do 9. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu

To już ostatnie dni na zgłoszenie kandydatów w 9. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu. Każda osoba może przesłać swoje nominacje w trzech kategoriach: SUKCES, WIZJA I INNOWACJE oraz DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA. Wystarczy wejść na stronę internetową www.nagrodaprb.pl i wypełnić krótki formularz. Czas zgłoszeń mija w niedzielę 19 stycznia 2020 roku o godz. 23:59.

Nagroda Polskiej Rady Biznesu to jeden z największych konkursów biznesowych w Polsce, którego celem jest wyróżnianie przedsiębiorców, wizjonerów i działaczy społecznych za ich wybitny dorobek i osiągnięcia. Konkurs od 2012 roku promuje osoby, które dzięki swojej wytrwałości, odwadze i przedsiębiorczości wpływają na rzeczywistość społeczną i gospodarczą.

Kandydatury do Nagrody PRB można zgłaszać w trzech kategoriach:

  • Nagroda PRB im. Jana Kulczyka w kategorii SUKCES – za zrealizowanie spektakularnego projektu biznesowego, który wywarł trwały wpływ na polski rynek,
  • Nagroda PRB pod patronatem Zarządu Polskiej Rady Biznesu w kategorii WIZJA I INNOWACJE – za zastosowanie nowej, odważnej, niestandardowej i niekonwencjonalnej koncepcji lub nowej idei biznesowej,
  • Nagroda PRB im. Andrzeja Czerneckiego w kategorii DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA – za działalność społeczną i filantropijną, której celem jest pomoc osobom i środowiskom szczególnie potrzebującym.

Zgłoszenia będą przyjmowane do najbliższej niedzieli, 19 stycznia 2020 roku do godz. 23:59. Nad procesem nominacji czuwa Biuro Nagrody PRB i Partnerzy Merytoryczni, firmy PWC i Euler Hermes.

>>>FORMULARZ NOMINACYJNY: http://formularz.nagrodaprb.pl/

Laureata NAGRODY SPECJALNEJ PRB im. Jana Wejcherta – za całokształt działalności lub szczególne osiągnięcia, które wywarły znaczący wpływ na rozwój polskiego życia gospodarczego i społecznego – wskaże Kapituła Nagrody, w skład której wchodzą autorytety życia gospodarczego, naukowego, kulturalnego, a także członkowie rodzin Patronów Nagrody.

Nazwiska finalistów 9. edycji Nagrody PRB zostaną ogłoszone 9 marca 2020 roku. Spośród nich Kapituła wybierze laureatów konkursu, których poznamy 18 maja 2020 roku podczas uroczystej Gali w warszawskim Ufficio Primo. Gala 9. edycji Nagrody PRB będzie transmitowana na żywo przez stacje TVN24 i TVN24BIS.

-----------------------------

Polska Rada Biznesu to organizacja zrzeszająca właścicieli i kluczowych menedżerów największych polskich przedsiębiorstw oraz firm międzynarodowych działających w Polsce. Członkowie PRB reprezentują większość sektorów gospodarki. W 2017 r. organizacja obchodziła swoje 25-lecie.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018