Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności | Ważne

Opublikowano 27/09/2018

WYNAJEM SAL DLA CELÓW BIZNESOWO-KONFERENCYJNYCH

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia siedziby Związku Rzemiosła Polskiego - Pałacu Chodkiewiczów w Warszawie. Pałac służy jako miejsce spotkań biznesowych, konferencji i uroczystości organizowanych na potrzeby różnych firm. Oferujemy możliwość stałej współpracy przy wynajmie sal dla celów konferencyjnych, organizacji uroczystości okolicznościowych, wieczorów literackich i wernisaży, szkoleniowych i innych.  Sale wyposażone są w niezbędny sprzęt do prowadzenia konferencji i szkoleń: rzutnik multimedialny, ekrany, instalację nagłaśniającą typu konferencyjnego z możliwością nagrywania obrad oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Sala konferencyjna im. Jana Kilińskiego
Przestronna i reprezentacyjna sala zachwyca stylowym wystrojem wnętrza, zwłaszcza doskonale zachowanymi sztukateriami oraz innymi ciekawymi elementami architektonicznymi.
Powierzchnia: 256 m2
Liczba miejsc: w ustawieniu teatralnym – do 200 osób, w ustawieniu konferencyjnym – do 110 osób

Mała sala konferencyjna im. A. Zawarczyńskiego
Stylowa, zabytkowa sala z widokiem na zielony dziedziniec Pałacu. Wewnątrz sali umieszczony jest stół w kształcie podkowy, przystosowany dla 25 osób.
Powierzchnia: 70 m2

Sala kominkowa – foyer
Ekskluzywna sala z barwnymi witrażami znakomicie nadaje się na wyjątkowe spotkania z artystami bądź wernisaż.
Powierzchnia: 90 m2
Foyer wykorzystywane jest w przerwie wydarzenia bezpłatnie. W przypadku organizowania cateringu lub prowadzenia na tej powierzchni działalności handlowej czy rozrywkowej pobierana jest dodatkowa opłata.

W przypadku wynajmowania sal w godzinach popołudniowych (po godz. 15-tej) i wieczornych lub w dniach wolnych od pracy, do ceny wynajmu należy doliczyć koszt zapewnienia nadzoru nad obiektem. Przy realizowaniu dodatkowych potrzeb naszych Klientów, np. ciągłej obsługi aparatury nagłaśniającej z nagrywaniem obrad, nietypowego ustawiania stołów w sali, czy zatrudniania dodatkowej obsługi również pobierana jest dodatkowa opłata.

POKOJE DO WYNAJĘCIA
Związek Rzemiosła Polskiego posiada również do wynajęcia lokale w budynku dwuadresowym – dwie klatki, jedna przy ul. Podwale 11 oraz druga przy ul. Kapitulna 2/6 w Warszawie. Wg stanu na dzień 19 września 2018 r. do udostępnienia na komercyjnych warunkach Związek dysponuje:

3 lokalami znajdującymi się na parterze o łącznej powierzchni 63,5 m ².
11 lokalami znajdującymi się na I piętrze o łącznej pow. 154 m ².
2 lokalami znajdującymi się na II piętrze o łącznej pow. 75,7 m ².

Pokoje usytuowane są w budynkach bez windy.
Ze względu na swoją wartość historyczną budynek został wpisany do rejestru stołecznego konserwatora zabytków.
W budynku sieć infrastrukturalną obsługują operatorzy sieci: UPC – internet światłowodowy, Netia S.A. – sieć telefoniczna.
Warunki najmu:
Cena najmu za 1 m ² - 46 zł netto/1 m ² ( z możliwością negocjowania stawki).
Oprócz należności czynszowych Najemcy Związku Rzemiosła Polskiego zobowiązani są do uiszczania należności z tytułu równowartości złotowej poniesionych przez Wynajmującego z tytułu opłat za użytkowanie wieczyste i podatek od nieruchomości oraz opłaty eksploatacyjne obejmujące wszystkie opłaty za media tj.: woda, energia elektryczna, energii cieplnej, ciepłej i zimnej wody, wywozu nieczystości, odprowadzania ścieków, użytkowania powierzchni wspólnych.

Kontakt: Biuro Techniczno-Administracyjne: tel: 22 50 44 317/321
E-mail: mieczyslaw.wisniewski@zrp.pl

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018