WYNAJEM SAL DLA CELÓW BIZNESOWO-KONFERENCYJNYCH

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia siedziby Związku Rzemiosła Polskiego – Pałacu Chodkiewiczów w Warszawie, położonego w historycznej części Traktu Królewskiego. XVII-wieczny Pałac to budynek o bogatej historii i pięknych walorach architektonicznych. Usytuowany jest w sercu zabytkowej części Warszawy przy ul. Miodowej 14. Pałac służy jako miejsce spotkań biznesowych, konferencji i uroczystości organizowanych na potrzeby firm. Oferujemy możliwość stałej współpracy przy wynajmie sal dla celów konferencyjnych, organizacji uroczystości okolicznościowych, wieczorów literackich, wernisaży, spotkań szkoleniowych oraz innych wydarzeń.  Sale wyposażone są w niezbędny sprzęt do prowadzenia konferencji i szkoleń: rzutnik multimedialny, ekran, instalację nagłaśniającą typu konferencyjnego z możliwością nagrywania obrad oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Nieopodal Pałacu znajdują się najważniejsze i najczęściej odwiedzane przez turystów zabytki stolicy: Stare i Nowe Miasto oraz Plac Zamkowy z Kolumną Zygmunta i Zamkiem Królewskim. Wyjątkowy charakter i styl Pałacu podkreśla sąsiedztwo Pałacu Prezydenckiego i Teatru Wielkiego – Opery Narodowej. W pobliżu obiektu mieści się również ekskluzywna baza hotelowa m.in. pięciogwiazdkowy Hotel Le Meridien Bristol oraz Hotel Sofitel Victoria.

Ze względu na wartość historyczną budynek Pałacu Chodkiewiczów został wpisany do rejestru w Biurze Stołecznego Konserwatora Zabytków. Unikalny charakter wnętrz sprawia, że zarówno Pałac, jak i jego otoczenie, wielokrotnie służyło za plan zdjęciowy dla serialowych oraz pełnometrażowych produkcji filmowych. Jeśli szukają Państwo oryginalnych przestrzeni do zdjęć, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Ekipom filmowym udostępniane są również pomieszczenia na co dzień niedostępne osobom z zewnątrz, jak gabinet Prezesa Związku Rzemiosła Polskiego.

Sala konferencyjna im. Jana Kilińskiego

Reprezentacyjna, przestronna sala im. Jana Kilińskiego to największe pomieszczenie w Pałacu Chodkiewiczów. Zachwyca stylowym wystrojem wnętrza, zwłaszcza doskonale zachowanymi eklektycznymi sztukateriami, zdobionym sufitem i ręcznie kutymi żyrandolami. Przestrzeń do siedzenia można zaaranżować w ustawieniu teatralnym (do 200 miejsc) oraz konferencyjnym (do 110 miejsc). Z południowo-wschodniej strony sali znajduje się podest z mównicą, który podczas wydarzeń artystycznych oraz konferencji znakomicie pełni rolę sceny. W pomieszczeniu dostępny jest również fortepian. Sala jest klimatyzowana.

Piętro: I
Powierzchnia: 256 m2

Sala konferencyjna im. Andrzeja Zawarczyńskiego

Zabytkowa sala z widokiem na dziedziniec wewnętrzny Pałacu to idealne miejsce na spotkania biznesowe. Wewnątrz sali znajduje się stół konferencyjny w kształcie podkowy, który przystosowany jest dla 25 osób. Pomieszczenie idealne na niewielkie szkolenia, dyskusje i prezentacje. Dzięki dużym oknom wychodzącym na rosnącą na dziedzińcu zieleń, sala jest dobrze oświetlona i zapewnia komfortowe warunki do spokojnej pracy. Sala jest klimatyzowana.

Piętro: I
Powierzchnia: 70 m2

Sala kominkowa / Foyer

Ekskluzywna sala z barwnymi witrażami znakomicie nadaje się na wyjątkowe spotkania z artystami bądź wernisaż. Dzięki otwarciu na westybul Pałacu, pomimo klimatycznych witraży, jest przestronna i jasna. Duże ozdobne lustra powiększają optycznie przestrzeń, a marmurowy kominek nadaje jej eleganckiego charakteru. Podczas wynajmu sal im. Jana Kilińskiego i Andrzeja Zawarczyńskiego foyer jest udostępniane podczas przerw bezpłatnie. W przypadku organizowania w nim cateringu lub prowadzenia działalności handlowej i rozrywkowej – pobierana jest dodatkowa opłata.

Piętro: I
Powierzchnia: 90 m2

Sale na poddaszu

Dwie niewielkie sale na ostatnim piętrze Pałacu przeznaczone są na szkolenia i spotkania biznesowe. Większa sala dysponuje dużym stołem, który pomieści 20 uczestników spotkania, mała wyposażona jest w dwa ośmioosobowe stoliki. Ze względu na liczne pamiątki organizacji rzemiosła oraz historyczne dokumenty i zdjęcia obie sale utrzymane są w przyjemnym stylu retro.

Piętro: III
Powierzchnia: 77 m2 oraz 45 m2

Pokoje biurowe

Związek Rzemiosła Polskiego posiada również do wynajęcia lokale biurowe w budynku z dwiema klatkami schodowymi – od ul. Podwale 11 oraz ul. Kapitulnej 2/6 w Warszawie. W budynku nie ma windy.

Piętro: I i II

Warunki najmu

W przypadku wynajmowania przestrzeni Pałacu w godzinach popołudniowych (po godz. 15-tej), wieczornych lub w dniach wolnych od pracy, do ceny wynajmu należy doliczyć koszt zapewnienia nadzoru nad obiektem. Przy realizowaniu dodatkowych potrzeb naszych Klientów, np. ciągłej obsługi aparatury nagłaśniającej z nagrywaniem obrad, nietypowego ustawiania stołów w sali lub zatrudniania dodatkowej obsługi, również pobierana jest dodatkowa opłata.

Najemcy powierzchni biurowych, oprócz należności czynszowych, zobowiązani są do uiszczania należności z tytułu równowartości złotowej poniesionych przez Wynajmującego z tytułu opłat za użytkowanie wieczyste, podatek od nieruchomości oraz opłaty eksploatacyjne, obejmujące wszystkie opłaty za media tj.: energię elektryczną, ogrzewanie, ciepłą i zimną wodę, odprowadzanie ścieków, wywóz nieczystości stałych, użytkowanie powierzchni wspólnych.

Cena najmu powierzchni biurowych liczona jest od m², sal konferencyjnych – od czasu wynajmu. W celu uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt z Biurem Techniczno-Administracyjnym.

W budynkach należących do Związku Rzemiosła Polskiego sieć infrastrukturalną obsługują operatorzy: UPC – internet światłowodowy, Netia S.A. – sieć telefoniczna.

***

Kontakt: Biuro Techniczno-Administracyjne: tel: 22 50-44-317, 22 50-44-321 lub 22 50-44-322.
E-mail: mieczyslaw.wisniewski@zrp.pl