Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 21/05/2012

Zapraszamy na szkolenie

 „Wygrywaj bez podróbek - Ochrona własności intelektualnej i przemysłowej w kontekście Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej”, to temat szkolenia, które odbędzie sie 30 maja w budynku ATRIUM Centrum, Al. Jana Pawła II 27. Organizatorem warsztatów jest Fundacja JWP - Masz pomysł. Masz patent. Masz zysk!.
 
W roli trenerów wystąpią doświadczeni radcy prawni, rzecznicy patentowi Kancelarii JWP oraz eksperci z Ministerstwa Finansów i Izby Celnej. W trakcie szkolenia będą prezentowane również przykłady dobrych praktyk, będzie można porozmawiać z przedsiębiorcami, którzy wykorzystali licencje na znaki towarowe i osiągnęli sukces biznesowy.

Spotkanie inauguruje cykl warsztatów edukacyjnych „Wygrywaj bez podróbek - Nie kradnij cudzych pomysłów!, których celem jest szerzenie wiedzy o szkodliwości podróbek i konsekwencjach prawnych związanych z naruszeniami praw wyłącznych. Kolejne spotkania w ramach cyklu odbędą się w Warszawie i we Wrocławiu.

Patronat nad wydarzeniem objęła Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Więcej informacji, harmonogram spotkań oraz możliwość rejestracji na http://www.jwp-fundacja.pl a w załączeniu ulotka informacyjna.

W załączniku folder szkoleń
 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018