Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 08/11/2012

Zapraszamy na konferencję – Nowoczesny rynek pracy MŚP

Związek Rzemiosła Polskiego oraz Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości zapraszają na bezpłatną konferencję „Nowoczesny Rynek Pracy Małych i Średnich Przedsiębiorstw: innowacyjność, elastyczność, tradycja”.

Konferencja odbędzie się 21 -22 listopada 2012 w Ożarowie Mazowieckim. MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o. o. ul. Poznańska 177, 05-850 Ożarów Mazowiecki. Rozpoczęcie konferencji – godz. 10:00

Sposób rejestracji: Warunkiem uczestnictwa w Konferencji jest zgłoszenie udziału poprzez wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego na adres partnerstwo@mirip.org.pl dostępnego na stronie www.mirip.org.pl w zakładce PO KL 2.1.2 – Partnerstwo w realizacji projektów.
 Rejestracja zostanie zamknięta po wyczerpaniu limitu miejsc. Udział w konferencji jest bezpłatny (dla osób przyjezdnych - zwrot kosztów podróży i zakwaterowania).

Celem konferencji jest dyskusja i wymiana doświadczeń na temat wyzwań stojących przed małymi i średnimi przedsiębiorstwami w perspektywie zmieniającego się rynku pracy i rosnącego znaczenia społecznej odpowiedzialności biznesu.


W trakcie spotkania zostaną zaprezentowane wyniki badań przeprowadzonych w ramach projektu „Partnerstwo w realizacji projektów szansą rozwoju sektora MSP” realizowanego wspólnie przez Związek Rzemiosła Polskiego i Mazowiecką Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości. Badania społeczne dotyczyć będą elastycznych form świadczenia pracy oraz społecznej odpowiedzialności biznesu w małych i średnich przedsiębiorstwach. Opublikowane raporty z badań będą dostępne w trakcie konferencji.
Partnerzy i organizacje wspierąjące: Izba Rzemieślnicza w Dusseldorfie oraz Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw.


Konferencja realizowana jest w ramach projektu „Partnerstwo w realizacji projektów szansą rozwoju sektora MŚP” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 2.1.2 Partnerstwo dla zwiększenia adaptacyjności

Formularz zgłoszeniowy: LINK
Program konferencji:
LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018