Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 10/07/2012

Zakończenie roku w szkole zawodowej rzemiosła w Bielawie

29 czerwca 2012 roku w siedzibie Zespołu Szkół Cechu Rzemiosł Różnych w Bielawie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas I i II Zasadniczej Szkoły Zawodowej CRRiMP. W tym ważnym dla młodzieży i grona pedagogicznego wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele cechu, Środowiskowego Hufca Pracy z Dzierżoniowa, prezes Jedności Rzemieślniczo-Kupieckiej z Bielawy.

Tegoroczne zakończenie przebiegało pod hasłem: „Wakacji już czas”. Dyrektor szkoły Maria Tomsia podsumowując miniony rok szkolny przypomniała, w jakich inicjatywach, przedsięwzięciach szkolnych, społecznych i lokalnych uczestniczyli uczniowie, jakie konkursy i uroczystości organizowała szkoła oraz ile i jakie nagrody wywalczyła młodzież.

Nastepnie, zgodnie z tradycją placówki rzemieślniczej, przystąpiono do wręczenia nagród i wyróżnień najbardziej zasłużonym uczniom. Świadectwo z czerwonym paskiem oraz nagrodę ufundowana p0rzez Cech otrzymała Anna Mucha, uczennica I klasy. Natomiast przedstawiciele Środowiskowego Hufca Pracy wręczyli uczniom (Katarzynie Bałon, Marcie Dajer, Adrianowi Kumorek, Pawłowi Kuniawskiemu, Emilii Madej, Annie Musze, Mariuszowi Nowak, Elżbiecie Popielnickiej i Wiolecie Turkiewicz) statuetki „Specjalne wyróżnienie” za podejmowanie działań na rzecz szkoły, hufca oraz społeczności lokalnej, za włączanie się w działania wolontariatu, udział w konkursach i innych przedsięwzięciach.

Uroczystość zakończyła się programem artystycznym przygotowanym przez uczniów.
Pełna relacja z zakończenia roku szkolnego w załączniku.
 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018