XIII Forum Gospodarcze Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Tarnowie

W piątek, 26 kwietnia już po raz trzynasty w Tarnowie odbędzie się Forum Gospodarcze Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Główny temat spotkań to pytanie czy elastyczny rynek pracy jest receptą na kryzys i wzrastające bezrobocie. Konferencja jest bezpłatna.

Statystyki w Polsce pokazują, że już 87 firm z Małopolski skorzystało z możliwości regulowania czasu pracy poprzez jego elastyczną organizację. Czy wydłużenie okresu rozliczeniowego czasu pracy oraz regulacja zasad ruchomego czasu pracy jest antidotum na bezrobocie? Jakie szanse ma Tarnów by stać się miastem inteligentnych specjalizacji? Na te i wiele innych pytań będą próbowali odpowiedzieć eksperci i przedstawiciele zainteresowanych środowisk zaproszonych na XIII Forum Gospodarcze Małych i Średnich Firm.

Podczas konferencji zostanie wręczona Nagroda Gospodarcza im. Jana Szczepanika przyznawana przez Izbę Przemysłowo Handlową w Tarnowie za wybitne osiągnięcia w szeroko pojętej promocji gospodarczej regionu.

XIII Forum Gospodarcze Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Tarnowie odbędzie się w sali konferencyjnej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego przy Al. Solidarności 5-9. Rozpoczęcie konferencji w dniu 26 kwietnia o godzinie 10.00. Rejestracja do wtorku, 23 kwietnia.

Więcej: LINK