Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 13/02/2012

X edycja Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

Prezydent RP Bronisław Komorowski, w styczniu, zainaugurował X edycję Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Wyróżnienie otrzymują przedsiębiorstwa i zespoły naukowe, które wnoszą znaczący wkład w rozwój gospodarczy kraju i budują prestiż i pozytywny wizerunek polskiej gospodarki.

Nagroda będzie przyznawana w 4 kategoriach: innowacyjność; ład korporacyjny i społeczna odpowiedzialność biznesu; obecność na rynku globalnym; zielona gospodarka.

Wybór tych konkretnych kategorii jest określeniem priorytetów dzisiejszego rozwoju gospodarczego Polski.  Promowane są ekologia i działanie firm w przyjaźni z otoczeniem oraz rozwój technologiczny i wpływ firm na otaczającą je przestrzeń społeczną.

Kompetencje przestawiania kandydatów ze środowiska rzemiosła posiada Związek Rzemiosła Polskiego. O rekomendacje przedsiębiorstw do poszczególnych kategorii nagrody prosimy Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości. Spośród nadesłanych kandydatur wybrane zostaną firmy, które ZRP zgłosi do nagrody.

 Termin nadsyłania zgłoszeń do ZRP mija 22 lutego br. Rozpatrywane będą tylko zgłoszenia nadesłane elektronicznie na adres: zrp@zrp.pl

W załączniku:

regulamin nagrody: LINK

wnioski dla poszczególnych kategorii: LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018