Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 05/09/2016

Wznowiony nabór wniosków o akredytację Ośrodków Innowacji

Ministerstwo Rozwoju wznawia nabór wniosków o akredytację Ośrodków Innowacji, które można składać od 3 października. W tym rozdaniu zmieniono kryteria, wzór wniosku i regulamin.

"Wprowadzone przez nas zmiany mają zapewnić, że akredytacja Ministerstwa Rozwoju będzie przyznawana rzeczywistym Ośrodkom Innowacji, a nie podmiotom, których wyłącznym celem jest prowadzenie działalności gospodarczej na zasadach komercyjnych"  –powiedziała wiceminister rozwoju Jadwiga Emilewicz.

Nabór wniosków o akredytację kierowany jest do Ośrodków Innowacji świadczących specjalistyczne:
•    usługi doradcze w zakresie innowacji oznaczające doradztwo, pomoc i szkolenia w zakresie transferu wiedzy, nabywania i ochrony wartości niematerialnych i prawnych oraz korzystania z nich, korzystania z norm i regulacji, w których są one osadzone;
•    usługi wsparcia innowacji, oznaczające udostępnienie przestrzeni biurowej, banków danych, zasobów bibliotecznych, badań rynku, laboratoriów, znakowanie, testowanie i certyfikację jakości w celu opracowania bardziej efektywnych produktów procesów i usług.
Więcej: LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018