Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 24/08/2016

Wygrywanie przetargów. Ćwiczenia

W Centrum Giełdowym w Warszawie, 1 września odbędą się warsztaty poświęcone przetargom po zmianie ustawy podpisanej przez Prezydenta 1o lipca. Uczestnicy szkolenia pogłębią umiejętność diagnozowania i wykorzystywania błędów i słabych punktów konkurentów  skuteczne metody zdobywania zamówień i przetargów – oraz szczególne KNOW HOW- kiedy najniższa cena nie decyduje o wygraniu przetargu.
Rosnąca liczba firm startujących w przetargach i postępowaniach o udzielenie zamówienia w 2016 roku a także  nowa alokacja funduszy europejskich na lata 2015-2020 to szansa na pozyskanie kontraktów dla wykonawców jak  i zamawiających.

Ćwiczenia obejmą:
- SIWZ – treść, zabezpieczanie i dokumentacja
-  Wygrywająca oferta + wygrywająca CENA – tworzenie od A do Z
-  zasady tworzenia oraz plan kosztorysu ofertowego . Waga i Znaczenie Pełnych kosztów obsługi projektu 
-  pisanie skutecznego odwołania.

Eksperci podpowiedzą gdzie szukać ogłoszeń o przetargach?, przybliżą cechy i strukturę skutecznej oferty przetargowej, podpowiedzą  jakich błędów unikać przy przygotowywaniu wniosków i ofert oraz  jak przeciwdziałać opisowi przedmiotu zamówienia preferującego konkretnego producenta (wykonawcę). Przybliżą zasady tworzenia oraz plan kosztorysu ofertowego.
Więcej: LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018