Wydłużenie terminu przyjmowania zgłoszeń do Konkursu Mikroprzedsiębiorca roku 2017

Do 8 kwietnia zgłaszamy firmę do Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2017.

 

Z uwagi na okres przedświąteczny, a także chcąc dać dodatkową szansę najmniejszym firmom, które zastanawiają się jeszcze nad wzięciem udziału w konkursie Mikroprzedsiębiorca Roku 2017, organizatorzy zdecydowali o przedłużeniu terminu zgłoszeń do 8 kwietnia 2018 r.

 

Głównym założeniem konkursu jest wyróżnienie najmniejszych przedsiębiorców, którzy z sukcesem prowadzą swoje firmy, zarówno na rynku polskim jak też na rynku globalnym.

 

Tytuł „Mikroprzedsiębiorca Roku” mogą zdobyć przedsiębiorcy ze wszystkich branż, zarówno prowadzący biznes tradycyjny, jak i tworzący nowe, innowacyjne rozwiązania technologiczne. Udział w konkursie mogą wziąć firmy zatrudniające mniej niż 10 pracowników, o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro.

 

Główną nagrodę stanowi tytuł Mikroprzedsiębiorca Roku 2017 i 40 tys. zł. Przyznane zostaną także 4 dodatkowe wyróżnienia i nagrody finansowe w kategoriach: Start, Progres, Senior, a także Młody Biznes, adresowany do osób, które pomimo młodego wieku (poniżej 30 lat) z sukcesami prowadzą swoją firmę.

 

Zachęcamy do zgłoszenia swojej firmy w konkursie.

 

Więcej: LINK