Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 10/07/2012

Współpraca handlowa z Pakistanem

Centrum Informacji Gospodarczej w Warszawie we współpracy z Ambasadą Pakistanu zaprasza przedstawicieli polskich firm handlowych i producentów z różnych branż do uczestnictwa w spotkaniu na temat współpracy handlowej z Pakistanem oraz możliwości pozyskania dofinansowania z funduszy unijnych na działalność eksportową. Udział w spotkaniu zapowiedział między innymi przedstawiciel Ambasady Pakistanu w RP.

Uczestnicy spotkania będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty wyjazdu na targi EXPO PAKISTAN, które odbędą się w dniach 19-22 października  w Karachi Centrum Expo. Koszty biletu lotniczego, zakwaterowania w hotelu oraz transportu na miejscu pokryje rząd Pakistanu. Organizatorzy przygotowali specjalną ofertę wyjazdu na targi z możliwością 100 proc. refundacji kosztów.

Podczas konferencji przedstawione zostaną możliwości aplikowania o środki  europejskie w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (Działanie 6.1 „Paszport do eksportu”, Poddziałanie 6.5.2 „Wsparcie udziału przedsiębiorców w programach promocji”) oraz Regionalnych Programów Operacyjnych poszczególnych województw.

Planowany termin spotkania  23 lipca w Warszawie. Koszt uczestnictwa wynosi jedyne 270 zł od osoby. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zainteresowanych udziałem w spotkaniu oraz wyjazdem na targi Expo Pakistan prosimy o kontakt z Centrum Informacji Gospodarczej, tel./faks: 48 22-875 09 00, 48 22-875 09 01,e-mail:zanetaslowik@cig-promocja.pl
 
 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018