Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 19/03/2012

Wsparcie finansowe efektywności energetycznej budynków

Komisja Europejska rozpoczęła konsultacje, których celem jest poznanie poglądów interesariuszy na temat poprawy wsparcia finansowego oferowanego zarówno ze szczebla unijnego, jak i krajowego, regionalnego oraz lokalnego, przeznaczonego na działania związane z efektywnością energetyczną i mające na celu poprawę efektywności energetycznej budynków.

W związku z tym, UEAPME (Europejska Unia Rzemiosła, Małych i Średnich Przedsiębiorstw), zwróciła się do swoich członków, w tym ZRP, o przygotowanie opinii i sugestii na ten temat w terminie do 10 maja 2012 r. Konsultacje KE zakończą się tydzień później. Stanowisko w tej sprawie zostanie opracowane w ramach testowania Branżowego Systemu Konsultacji i Uzgodnień. Prace nad stanowiskiem realizowane będą w ramach procedury B Systemu konsultacji i uzgodnień, co oznacza, że odbędzie się spotkanie uzgodnieniowe, podczas którego interesariusze będą mieli możliwość dyskusji nad końcowym kształtem stanowiska. Zgodnie z procedurą B, podczas spotkania debata odnosić się będzie do zakreślonego już projektu stanowiska.

Spotkanie uzgodnieniowe odbędzie się 24 kwietnia 2012 r. w Warszawie. Wszystkich zainteresowanych serdecznie na nie zapraszamy.

Szczegóły na temat konsultacji KE: http://ec.europa.eu/energy/efficiency/consultations/20120518_eeb_financial_support_en.htm.

 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018