Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 18/10/2016

Wpływ dialogu społecznego na rozwój rzemiosła polskiego

W dniach 19-21 października odbędzie się w Jelitkowie konferencja „Wpływ dialogu społecznego na rozwój rzemiosła polskiego”. Wśród zaproszonych panelistów jest m.in. przedstawiciel ministerstwa rozwoju, który zaprezentuje założenia strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. W trakcie konferencji przewidziana jest również moderowana dyskusja uczestników spotkania na ten temat oraz przekazanie ogólnych uwag do Strategii przez przedstawiciela Związku Rzemiosła Polskiego.

Ostatni dzień konferencji będzie dotyczył podsumowania rocznego funkcjonowania Rady Dialogu Społecznego. Zagadnienia przewidziane na to spotkanie dotyczą również zmian w ustawie o związkach zawodowych oraz roli partnerów społecznych na poziomie regionalnym w procesie poprawy stanowienia prawa.

Równolegle do paneli konferencyjnych odbędzie się posiedzenie Zarządu Związku Rzemiosła Polskiego oraz posiedzenia wybranych komisji problemowych działających przy ZRP.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018