Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 21/09/2012

Wizyty studyjne – Informacja dla organizacji rzemiosła i szkół rzemieslniczych

Związek Rzemiosła Polskiego  wraz z Narodową Agencja Programu „Uczenie się przez całe życie” zapraszają do zgłaszania propozycji wizyt studyjnych w ramach programu Wizyty Studyjne na rok 2013/2014.
Celem wizyt studyjnych jest wspieranie polityki edukacyjnej oraz wymiana doświadczeń i informacji na temat edukacji ogólnej oraz kształcenia i doskonalenia zawodowego.

Program Wizyty Studyjne skierowany jest do kadry zarządzającej, decydentów i specjalistów z zakresu edukacji oraz kształcenia i doskonalenia zawodowego i stwarza wyjątkową możliwość goszczenia w swojej instytucji ekspertów i specjalistów z wybranej dziedziny.
Zakwalifikowane przez Narodową Agencję wizyty studyjne znajdą się w Katalogu wizyt studyjnych na rok 2013/2014 publikowanym przez CEDEFOP i Komisję Europejską.
Organizatorami wizyty studyjnej w Polsce mogą być instytucje/organizacje/firmy  aktywnie działające w obszarze edukacji oraz kształcenia zawodowego, które chciałyby podzielić się doświadczeniami z przedstawicielami innych krajów, przygotowując kilkudniowy program dotyczący jednego z pięciu nowych tematów zaproponowanych przez Komisję Europejską.

Termin składania propozycji wizyt studyjnych: do 12 października 2012.

Wszystkich zainteresowanych zorganizowaniem wizyty studyjnej w Polsce prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na stronie www.sv.org.pl

Osoby zainteresowane zorganizowaniem wizyty studyjnej w swojej instytucji zapraszamy na spotkanie informacyjne w dniu 24 września 2012 w Warszawie.

Szczegóły spotkania na stronie internetowej www.sv.org.pl w zakładce: Spotkania i szkolenia.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018