Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 16/03/2012

We Wrocławiu rozpoczęły się Targi Drewna

Dzisiaj we wrocławskiej Hali Stulecia rozpoczęły się VII Międzynarodowe targi Drewna „DREWOOD” Zakres tematyczny tej międzynarodowej imprezy obejmuje cały przekrój branży drzewnej, począwszy od produkcji surowca, poprzez procesy technologiczne, narzędzia i maszyny do transportu i obróbki drewna, aż po drewno wykorzystywane w nowoczesnym budownictwie oraz produkty finalne – meble i wyposażenie wnętrz, stolarkę drzwiową i okienną środki do pielęgnacji drewna, drewno opałowe, drewno artystyczne.
 

W ramach targów odbywać się będą liczne seminaria i pokazy. Planowane są prezentacje produktów i usług wiodących firm: tartaków, producentów maszyn i narzędzi, domów drewnianych, stolarki budowlanej, paneli, pokazy wykorzystywania maszyn do obróbki drewna. Przygotowano liczne prelekcje i senminaria. Utworzono "drewniany kącik" - gdzie odbywają się warsztaty z zreźbiarstwa dla młodzieży i dzieci. Na zwiedzających czekają liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

 

W tym samym czasie, tradycyjnie we wrocławskiej Hali Stulecia odbywają się targi branży budowlanej.
 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018