Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 26/02/2012

W świecie maluchów

W niedzielę zakończyły się II Międzynarodowe Targi „Świat Dziecka”. Trwająca dwa dni (25-26 lutego) impreza zgromadziła kilkudziesięciu wystawców i znacznie większą rzeszę zwiedzających. Targi odbyły się na terenie EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego w Warszawie.

Tegoroczny „Świat Dziecka” zgromadził producentów, handlowców, dystrybutorów i hurtowników wyrobów dziecięcych. Dla kontrahentów była to okazja do nawiązania licznych kontaktów, które w przyszłości mogą zaowocować współpracą. Zwiedzający targi mieli możliwość zapoznania się z obecnymi trendami obowiązującymi w tej branży.

Po raz drugi swoje stoisko promocyjno-informacyjne przygotował Związek Rzemiosła Polskiego, który do współpracy zaprosił Ogólnopolski Cech Rzemiosł Artystycznych. W ramach cechu swoje rękodzielnicze wyroby zaprezentowała Galeria „Las Rąk” Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem osób dorosłych i dzieci. Dla najmłodszych przygotowano liczne konkursy oraz malowanie buziek.

 

Niebawem na stronie www.zrp.pl w dziale Galeria dostępne będą zdjęcia z imprezy. Zapraszamy do obejrzenia.
W załączniku zdjęcie z targów „Świat Dziecka”

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018