Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 22/05/2012

W siedzibie ZRP trwa II Kongres MŚP

W Pałacu Chodkiewiczów rozpoczął obrady dwudniowy Kongres MŚP, zorganizowany przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców oraz Dziennik Gazeta Prawna. Kongres ma na celu integrację środowisk małych i średnich firm w Polsce. W panelach dyskusyjnych poruszane będą najistotniejsze kwestie z punktu widzenia MŚP. Omawiane będą zagadnienia związane m.in. z kosztami pracy i elastycznymi formami zatrudnienia, regulacjami systemu podatkowego, działaniem wymiaru sprawiedliwości wobec przedsiębiorców.

W programie przewidziane są  m. in. wystąpienia: wicepremiera Waldemara Pawlaka, prof. Andrzeja Blikle, Roberta Gwiazdowskiego, Lecha Jeziornego i Romana Kluski. W dyskusji głos zabiorą także przedstawiciele ministerstw i organizacji pracodawców. Partnerem Kongresu jest Związek Rzemiosła Polskiego.

Pierwszego dnia wieczorem odbędzie się Gala wręczenia „Nagród Gospodarczych ZPP”, nagród „Firma Przyjazna MŚP” oraz nagród „Wielki Mały Sukces”.

W załączniku program kongresu.
 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018