Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 05/12/2012

W marcu 2013 Międzynarodowe Targi Budownictwa we Wrocławiu

Wrocławska Hala Stulecia w marcu 2013 r. (22-24) będzie gościła Międzynarodowe Targi Budownictwa TARBUD. Najbliższa edycja zostanie poszerzona o branże pokrewne, czyli projektowanie ogrodów i małej architektury, design i wnętrzarstwo, oświetlenie i wykończenie domów.

TARBUD jako największa w tej części impreza gromadzi, co roku ponad kilkuset producentów, dostawców materiałów i usług budowlanych, wykonawców inwestycji, przedstawicieli instytucji finansujących budownictwo. Targom towarzyszyć będą liczne imprezy: warsztaty, wykłady, pokazy i konkursy z nagrodami.

Tematyka targów obejmuje: budownictwo, architekturę. Aranżację wnętrz oraz ogród. Odwiedzający będą mieli możliwość poznania najnowszych technik i technologii stosowanych w budownictwie, nowych maszyn i urządzeń używanych w stolarstwie i w meblarstwie. Zaprezentowane zostaną innowacyjne ekologiczne rozwiązania w budownictwie domów. W ekspozycji znajda się także artykuły dekoracyjne i wyposażenia wnętrz, stolarka otworowa, bramy garażowe i przemysłowe, izolacje, farby, kleje, lakiery, urządzenia ogrodnicze itp.

Zainteresowanych uczestnictwem w imprezie prosimy o kontakt: tarbud@halastulecia.pl  tel. 71 347 51 16.

Więcej na stronie:www.halastulecia.pl/tarbud

 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018