W Gołdapi – III Międzynarodowe Spotkanie Polskich i Rosyjskich Przedsiębiorców

W Gołdapi 17 maja odbędzie się III Międzynarodowe Spotkanie Polskich i Rosyjskich Przedsiębiorców „Biznes ponad granicami”. Konferencja skierowana jest do mikro i małych przedsiębiorców głównie z terenu powiatu gołdapskiego, jednak ma ona formułę otwartą. W spotkaniu tradycyjnie – uczestniczyć będą firmy z Rosji, zainteresowanie udziałem wyraziły też firmy Litewskie.

Dwa poprzednie odbyły się w marcu i lipcu 2012 roku. Cieszyły się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców oraz zapoczątkowały dobrą praktykę spotkań międzynarodowych. Tematyka tegorocznego spotkania w Gołdapi będzie oscylowała wokół współpracy przedsiębiorców prowadzących lub chcących prowadzić działalność proekologiczną i sprzyjającą środowisku naturalnemu.

Partnerami spotkania są: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie, Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi oraz Samorząd Gusiewa i Fundacja CPMSP Rejonu Gusiew.
Spotkanie odbędzie się w 17 maja w godzinach 1100-1600 w Restauracji „Matrioszka” przy ul. Partyzantów 27A w Gołdapi.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli – Wojewoda Warmińsko – Mazurski, Konsul Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Kaliningradzie oraz Przedstawiciel Handlowy Federacji Rosyjskiej w Rzeczypospolitej Polskiej

Zainteresowanych prosimy o kontakt: inwestycje@powiatgoldap.pl
Zgłoszenie: LINK