Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 12/12/2012

Uczenie się przez całe życie-spotkanie informacyjne

Zapraszamy zainteresowane tematem osoby do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym projektu systemowego „Zagraniczna mobilność szkolnej kadry edukacyjnej w ramach projektów instytucjonalnych” realizowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. Spotkanie odbędzie się 20 grudnia 2012 w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie, Al. Ujazdowskie 28.

Jest to projekt pilotażowy, prowadzony na zasadach programu „Uczenie się przez całe życie”, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Europejskiego Funduszu Społecznego (Priorytet III, Działanie 3.3, Poddziałanie 3.3.1).

Projekt wspiera profesjonalny rozwój zawodowy uczestników poprzez dofinansowanie zagranicznych wyjazdów szkoleniowych, wpływających na poprawę systemów kształcenia i doskonalenia zawodowego przez wprowadzenie nowych rozwiązań, poznanych w trakcie mobilności, w instytucji wysyłającej.

Realizacja projektu umożliwi uczestnikom podniesienie kwalifikacji zawodowych podczas wyjazdów zagranicznych, a instytucjom wysyłającym stworzy możliwość wypracowania modelu podnoszenia kompetencji zawodowych i językowych kadry edukacyjnej, przez co projekt przyczyni się do podniesienia jakości kształcenia i doskonalenia nauczycieli.

Więcej: http://pokl.frse.org.pl/projekty-instytucjonalne
Zaproszenie na spotkanie informacyjne i więcej informacji z załączniku

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018