Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 17/10/2016

Targi Norymberskie. Konferencja prasowa w Warszawie

„Dzięki naszej ofercie międzynarodowych targów specjalistycznych  i branżowych, szczególnie interesujących z punktu widzenia polskiego rynku, Norymberga jest znakomitą platformą prezentacji dla polskich przedsiębiorców, które chciałyby zaistnieć na niemieckim rynku” – powiedział Peter Ottman, CEO NuernbergMesse, w trakcie konferencji odbywającej się w Warszawie.

Norymberga znajduje się na 9 miejscu, wśród najważniejszych lokalizacji targowych w Europie. Teren Targów Norymberskich to 170.000 m2 powierzchni wystawienniczej, około 24.000 wystawców oraz ponad milion odwiedzających.

W trakcie targów odbędzie się wiele interesujących spotkań branżowych, również dla polskiej gospodarki. Należą do nich m.in. tematyczne imprezy targowe, jak  Processing + Packaging  oraz Building + Construction, w szczególności dla przedsiębiorców z branży budowniczej, handlu, przemysłu i logistyki. Dużym zainteresowaniem Polaków cieszą się również połączone targi Fenterbau Frontale i Holz-Handwerk, na które przyjeżdża ponad 2.400 polskich specjalistów a także Spielwarenmesse, BioFach/ Vivaness, IWA OutdoorClassics czy Interzoo, które w bieżącym roku zanotowały czterocyfrowe liczby odwiedzających z Polski.

Polskie firmy zainteresowane udziałem w imprezach targowych w Norymberdze, mogą liczyć, jak co roku, na wsparcie firmy Meritum s.c, która wspiera zarówno polskich wystawców, jak i odwiedzających targi, począwszy od planowania udziału w targach, po kwestie logistyczne i organizację stoiska.
Więcej: LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018